Bianco

Bianco
Běžná cena s DPH5,32 Kč
Ušetříte0,36 Kč 7 %
Vaše cena s DPH4,96 Kč / kg
Vaše cena bez DPH4,10 Kč
KódKA6925
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce6 - 16 mm
VS-Neumožnit čerpáníTrue
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Bílý kámen Bianco 8 – 16 mm

Dekorační bílý kámen Bianco, k zahradním úpravám a dekoracím.

Dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Bianco – odstíny bílé, které skvěle ladí s betonovými komponenty ve Vaší zahradě nebo s architekturou. To je hlavní charakteristika okrasného kamene Bianco.

 

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.

Dekorační okrasný bílý kámen Bianco

Kámen je jedním z přírodních materiálů se kterým můžeme upravovat naši zahradu. Je vhodný zejména na dlažbu, obruby nebo také pro zpevnění terénních nerovností. Můžeme z něj vybudovat skály, skalky nebo suché zídky. Uplatní se i jako jedinečné soliterní kameny podtrhující individualitu každé zahrady. Používáme frakce od milimetrových velikostí až po několikatunové balvany. Kameny je však vždy třeba použít s rozvahou tak, aby vše bylo přirozené. Výsledný dojem by pak měl dopovídat tomu, co lze najít v přírodě. Pozor na kýčovité a nevkusné uspořádání, které často doplňují nejrůznější figurky třeba v kombinaci s antickými sochami. Vždy je třeba pracovat s celkovou kompozicí zahrady a jejím následným osázením zelení, která je nejdříve maličká, ale za pár let vám vyroste.