Bílá Marianna -

-13 %
Tip
Doprava s Moffettem
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Běžná cena za kg: 4,58 Kč s DPH
Cena za kg: 3,98 Kč s DPH
kgKoupit zboží
Celkem:
( bez DPH)
Za nákup produktu lze po registraci získat minimálně48 bodů
Dostupnost:
Skladem
Odběr v násobcích:1200 kg
KódKA6910
Záruka2 roky
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Vratná paleta
1ks
PopisParametryDoprava

Dekorační kámen Bílá Marianna 8 – 16 mm

Dekorační kámen Bílá Marianna, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Jde o výrazný okrasný zahradní kámen s charakteristickou bílou barvou připomínající mramor. Bílá barva má místy světle růžový anebo světle žlutý nádech. Původem je z oblasti Kralického Sněžníku a jméno tento okrasný kámen dostal podle bývajé majitelky tamních panství, Marianně Oranžské, která pobývala také v Bílé Vodě na Jesenicku. Marianna Oranžská byla známá svými charitativními aktivitami. Podporovala výstavbu škol, sirotčinců, místní evangelická, ale i katolická společenství. V Jeseníku přispěla 10 000 holandskými guldeny na stavbu evangelického kostela.

 

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.
  • balení 1 200 kg by mělo postačit na cca 24 m2 plochy při výšce 4 – 5 cm
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce8 - 16 mm

Balené palivo na paletách - doprava nákladním vozem

Balené palivo složené na paletě přivezeme na vámi určené místo nákladními vozy vybavenými terénním Moffetem. Takzvaná „terénní ještěrka“ zvládne projet úzkými branami, průjezdy nebo zahradou. Je ovšem dobré pamatovat na fakt, že manipulátor je široký 245 cm a stejně tak vysoký.

Palety s palivem složí řidič přesně na místo, které sami určíte a vám odpadá starost s pracným ručním skládáním pytlů do garáže či přístěnku. Jde o velmi pohodlný způsob, jak se komfortně připravit na topnou sezonu.

Pokud si objednáte 2 a více palet, máte dopravu po celé ČR zdarma.

CENÍK SLUŽEB A POPLATKŮ

Doprava pelet, briket a uhlí na paletách pomocí nákladního auta s manipulačním vozíkem:

POČET PALET TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1 paleta Střední Čechy a Moravskoslezský kraj 300 Kč 190 Kč
1 paleta Celá ČR 600 Kč 190 Kč
2-3 palety Celá ČR Zdarma 190 Kč
4 a více palet Celá ČR Zdarma Zdarma

Standardní doba manipulace je 30 min na jednu objednávku. Pokud doba manipulace přesáhne tuto dobu, bude účtován manipulační poplatek 300 Kč za každých započatých 30 min navíc.

Dodací podmínky

Objednané zboží standardně dodáváme po celé ČR do 15 pracovních dní od přijetí objednávky. Upozorňujeme, že na začátku topné sezóny (období srpen až říjen) se doba dodání může výrazně prodloužit (30 pracovních dní i déle).