Dřevěné pelety IVORY PELLETS Premium

Dřevěné pelety IVORY PELLETS Premium
Běžná cena s DPH6,49 Kč
Ušetříte0,61 Kč 9 %
Vaše cena s DPH5,88 Kč / kg
Vaše cena bez DPH5,11 Kč
KódPL03
DopravaSpeciální cisternou s nosností 14-30t, vybavenou certifikovaným vážním systémem a odsáváním prachu.
Obsah vody7,02 %
VS-Neumožnit čerpáníTrue
MateriálSmrkového dřevo
Obsah popele0,3 %
Otěr0,8 ÷ 1,5 %
Slisování1220 kg/m3
Sypná hmotnost cca.661 kg/m3
TřídaA1
Výhřevnost16,89 MJ/kg (spalné teplo 18,24 MJ/kg)
VýrobceStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Volně ložené dřevní pelety vyrábějí lokální certifikovaní producenti. Ekologické topivo je populární pro vysokou výhřevnost, nízký obsah popele a příznivou cenu. Pelety využívají pro vytápění a ohřev vody nejen majitelé rodinných domů, ale také miniteplárny s nejmodernějšími technologiemi. Peletami Ivory Pellets Premium jsou dnes vytápěny školy, nemocnice i hotely.

Biomasa se stává perspektivním a moderním palivem. Ivory Pellets Premium neobsahuje žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky.

Proč vsadit na pelety Ivory Pellets Premium?

  • Jsou vyrobeny výhradně z čistých smrkových pilin bez příměsí kůry.
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody a tedy vysokou výhřevnost.
  • Pelety díky optimální délce umožňují snadnou obsluhu kotle.
  • Jejich hladký a neporušený povrch zaručuje bezprašnou manipulaci.

Vysoce hodnotné palivo umožňuje optimální využití topného zařízení. Efektivní spalování přináší ekonomický prospěch a minimální požadavky na údržbu automatického kotle na pelety. Malé množství popele, které při něm vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo.

Pelety Ivory Pellets Premium nakládáme do cisteren vždy u výrobce nejbližšího k zákazníkovi – v moravském Paskově (Mayr Melnhof Holz), západočeských Chanovicích(Holzindustrie Chanovice), středočeských Uhlířských Janovic (Eco – Vest) a nebo ve Ždírci nad Doubravou (StoraEnso). Všechny závody umožňují nakládku 24 hodin denně. Dodávku pelet odběratelům tak můžeme plánovat velmi přesně.

Pro obsluhu pohraničí nakládáme v případě potřeby dřevní pelety také u German Pellets.

Uvedení producenti jsou zárukou nejvyšší jakosti. Sto procent dovážené smrkové kulatiny odkorňují, piliny pečlivě suší. Pelety vykazují stabilní kvalitu.

Ivory Pellets Premium je přísně kontrolované a vysoce hodnotné palivo, které je zárukou optimálního využití topného zařízení a maximální výhřevnosti.

Ivory Pellets Premium, 100% smrkové pelety, jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami.

Při použití pelet se vždy řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení.

Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevních pelet nemá vliv.