Dřevěné pelety Royal Pellets světlé

Dřevěné pelety Royal Pellets světlé
Běžná cena s DPH7,60 Kč
Ušetříte0,61 Kč 8 %
Vaše cena s DPH6,99 Kč / kg
Vaše cena bez DPH6,08 Kč
KódPL01
BaleníPE-sáček: 15 kg; Paleta: 70 sáčků x 15 kg = 1050 kg; Kamion: 24 palet = 25,2 tun pelet; Nevratná paleta 1x1,2 m
Obsah vody7,3 %
VS-Neumožnit čerpáníTrue
MateriálSmrkové dřevo
Obsah popele0,33 %
Otěr0,8 ÷ 1,5 % (přidáváno cca 1,5% speciálního škrobu pro tvrdost)
Slisování1220 kg/m3
Sypná hmotnost cca.650 kg/m3
TřídaA1
Výhřevnost18,8 MJ/kg
VýrobceMayr-Melnhof Pellets Paskov s.r.o.
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Balené dřevěné pelety Royal Pellets splňují veškeré požadavky na optimální využití automatických kotlů i kamen určených pro topení peletkami. Jejich provozovatelé si pochvalují velmi nízký obsah popele a snadnou manipulaci.

  • Proč topit peletami Royal Pellets?
  • Obsahují 100 % smrkových pilin, žádnou kůru.
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody.
  • Jsou vyráběny v optimálním rozměru.
  • Jejich hladký a neporušený povrch zaručuje bezprašnou manipulaci.

Populární pelety používají jak majitelé rodinných domů, tak profesionální provozovatelé tepelných zdrojů na dřevní biomasu. Royal Pellets jsou zárukou maximální výhřevnosti a zároveň minimální zátěže topného systému.

Odběratele často zajímá, odkud dodávané pelety pocházejí. Výrobcem Royal Pellets je rakouský koncern Mayr-Melnhof Holz, přesněji jeho největší česká pila vybudovaná v moravském Paskově. Člen mezinárodního holdingu patřícího mezi evropské špičky v oblasti zpracování dřeva produkuje kolem 80 tisíc tun certifikovaných pelet ročně.

Veškerá kulatina, která se na pilu dováží, je odkorněna, piliny se okamžitě transportují do speciální šetrné sušičky. Výsledkem unikátního technologického postupu výroby jsou smrkové pelety nejvyšší kvality. Díky celoročnímu vytížení pily a jakostnímu vstupnímu materiálu se mohou drobní i velcí odběratelé dřevní biomasy spolehnout na stabilní dodávky přísně kontrolovaného a vysoce hodnotného paliva.

Paskovská peletárna, která je součástí pily Mayr-Melnhof Holz, je pro CDP Ivory důležitým partnerem. Pelety jsou nakládány 24 hodin denně, a to v objemu a balení, jaké zákazníkům vyhovuje.

Royal Pellets, 100% smrkové pelety, jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami.
Při použití pelet se vždy řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení.

Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevních pelet nemá vliv.