Granit

Granit
Běžná cena s DPH3,85 Kč
Ušetříte0,47 Kč 12 %
Vaše cena s DPH3,38 Kč / kg
Vaše cena bez DPH2,79 Kč
KódKA6912
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce16 - 22 mm
VS-Neumožnit čerpáníTrue
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Dekorační kámen Granit 16 – 22 mm

Dekorační kámen Granit, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Jde o výrazný okrasný zahradní kámen. Granit je jeden z nejčastěji používaných kamínků v zahradách nebo kolem komerčních objektů.

 

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.

Dekorační kámen Granit

Kámen je jedním z přírodních materiálů se kterým můžeme upravovat naši zahradu. Je vhodný zejména na dlažbu, obruby nebo také pro zpevnění terénních nerovností. Můžeme z něj vybudovat skály, skalky nebo suché zídky. Uplatní se i jako jedinečné soliterní kameny podtrhující individualitu každé zahrady. Používáme frakce od milimetrových velikostí až po několikatunové balvany. Kameny je však vždy třeba použít s rozvahou tak, aby vše bylo přirozené. Výsledný dojem by pak měl dopovídat tomu, co lze najít v přírodě. Pozor na kýčovité a nevkusné uspořádání, které často doplňují nejrůznější figurky třeba v kombinaci s antickými sochami. Vždy je třeba pracovat s celkovou kompozicí zahrady a jejím následným osázením zelení, která je nejdříve maličká, ale za pár let vám vyroste.