Přečtěte si 7 důvodů, proč nakoupit pelety teď a tady.

  

1. Díky tomu, že trh je momentálně peletami nasycen, drží se jejich ceny u celosezonního dna. Od 1. dubna až do 30. června 2020 máte jedinečnou možnost využit jarní akce CDP a připravit se výhodně na zimní sezónu. Při větších odběrech se úspory pohybují v řádech několika tisícikorun.

2. Pelety Vám přivezeme buď okamžitě, nebo je uložíme v našich skladech (pro případ, že Vaše kotelny ještě nejsou úplně prázdné). Můžete si objednat také postupné zavážení (pro případ, že budete kotel krmit průběžně i v létě). Za uskladnění zaplatíte pouhých 250 Kč/t. Registrovaní zákazníci o polovinu méně!

3. Zrovna teď si můžete při objednávce připsat 100 bonusových bodů. Náš program pro registrované klienty Vám nabídne třeba poukázky do ALZY, meteostanici, powerbanku nebo získat dopravu či manipulaci zcela zdarma i u malých objednávek.

4. Nákup pelet a briket nemůže být snadnější. Přehledný e-shop poskytující všechny potřebné informace je pohodlně dostupný z laptopu, tabletu i mobilu. Objednávku i úhradu paliva provedete kdykoli odkudkoli.

5. Přehledné a transparentní ceny. Nemusíte složitě dopočítávat náklady na dopravu podle místa doručení. Doprava je již v ceně! Nejsme závislí na externí přepravě. Máme vlastní certifikovaný vozový park specializovaný na dopravu pelet balených i volných.

6. Všechno Vám dovezeme rovnou ke kotli. Už žádné nakládání a vykládání z přívěsného vozíku, žádná bolavá záda. Dejte nám vědět kdy, kam a kolik topiva potřebujete. Náš řidič ho složí (v případě baleného produktu) nebo nafouká (v případě volných pelet) přesně na určené místo.

7. Vyberete si způsob platby, který Vám vyhovuje. Přihlásili jsme se jako jediný dodavatel paliv k EET, proto u nás můžete i nadále platit kartou či hotově u řidiče až v okamžiku dodání.