Přečtěte si 7 důvodů, proč nakoupit pelety teď a tady.

  

1. Za nízkými cenami, které Vám v rámci jarní akce nabízíme, je současná nadprodukce pelet ve střední Evropě. Jde o důsledek poklesu spotřeby u tradičních sezonních odběratelů, jako jsou horské hotely, penziony a chaty. Kvůli vládním opatřením omezili provoz a kromě jiného také méně topili. Využijte toho! Od 29. března až do 31. května 2021 máte jedinečnou možnost využit jarní akce CDP a připravit se výhodně na zimní sezónu. Při větších odběrech se úspory pohybují v řádech několika tisícikorun. 

2. Pečujeme o vaše pohodlí, záleží nám na vašem zdraví, Zůstaňte v bezpečí domova a spolehněte se na nás. Obstaráme vše, co je potřeba: pelety či brikety doručíme rovnou ke kotli. Ať už bude stát v horské chalupě nebo v bytovém domě v centru města. Pokud potřebujete palivo dopravit do garáže, sklepa či kůlny - žádný problém. Naši řidiči jej nafoukají z cisterny přímo do sila nebo navozí ještěrkou, kam si ukážete. 

3. Cokoliv vám pomůže, to pro vás uděláme. Zásobu pelet a briket můžete pořídit na splátky nebo platbu odložit pomocí služby TWISTO. Za každý nákup dostanete hromádku bonusových bodů, které proměníte v bezva dárky nebo slevové poukazy. Palivo pořízené za výhodnou cenu, pro které momentálně nemáte doma místo, uložíme v našich skladech a jakmile zavoláte, vyrazíme s ním za vámi. Navíc jako registrovaný zákazník se vždy včas dozvíte o všech akčních nabídkách. 

4. Nákup pelet a briket nemůže být snadnější. Přehledný e-shop poskytující všechny potřebné informace je pohodlně dostupný z laptopu, tabletu i mobilu. Objednávku i úhradu paliva provedete kdykoli odkudkoli. 

5. Přehledné a transparentní ceny. Nemusíte složitě dopočítávat náklady na dopravu podle místa doručení. Doprava je již v ceně! Nejsme závislí na externí přepravě. Máme vlastní certifikovaný vozový park specializovaný na dopravu pelet balených i volných. 

6. Objednejte si zásobu pelet či briket do 31.5.2021 a my Vám z nákupu odečteme 300 Kč. Stačí při objednávce použít slevový kód: JAROSCDP a sleva je Vaše. 

7. Vyberete si způsob platby, který Vám vyhovuje. Přihlásili jsme se jako jediný dodavatel paliv k EET, proto u nás můžete i nadále platit kartou či hotově u řidiče až v okamžiku dodání.