Speciální jarní akce CDP IVORY

Zvolte si pro Vás nejvhodnější způsob využití předsezonní nabídky! 

1. NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA PŘI OKAMŽITÉM ODBĚRU

Pokud se Vám po zimní sezoně uvolnil prostor pro palivo, objednejte si v období od 1. dubna do 31. května 2018 pelety či brikety za extra výhodné ceny, nechte si je komfortně přivézt a využijte jednoznačně nejvýhodnější nabídku pro topnou sezonu 2018/2019!!! V případě objednávky Vám zboží dodáme dle našich standardních obchodních podmínek nejpozději však do konce června 2018.

2. USKLADNĚNÍ ZBOŽÍ S FIXACÍ CENY NA CELOU SEZONU

Kdo ještě nemá úplně prázdnou kotelnu, může pelety zakoupit a nechat v našich skladech. Při úhradě zálohy na zboží do 31. května 2018 se na takové případy vztahuje stejná cena jako při okamžitém odběru. 

Tímto si cenu zafixujete na celou topnou sezonu. Pelety či brikety Vám dovezeme v předem určený den na podzim či v zimě, nebo můžete palivo odebírat postupně v průběhu topné sezony.

Za uskladnění zaplatíte pouze 250 Kč/t navíc oproti těm, kdo si nechají dovézt pelety či brikety ihned. Díky poplatku za uskladnění máte jistotu a garanci CDP IVORY, s.r.o., že Vaše palivo bude vždy po celou topnou sezonu připraveno k doručení za garantovanou cenu a v 100% kvalitě dle Vaší objednávky. Tuto výhodnou možnost u CDP IVORY už několik let využívají nejenom velcí spotřebitelé jako bytové domy, hotely, ale i majitelé rodinných domů, kteří nechtějí mít palivo hned zjara ve skladu. POZOR! Registrovaným zákazníkům nabízíme 50% slevu na skladovacím poplatku!


SPECIÁLNÍ BONUS: Objednávky do konce dubna 2018 odměníme 100 bonusovými body zdarma, které budou připsány na Váš účet. Body můžete následně směnit za dárky, poukázky do ALZY nebo v sezóně vyměnit za dopravu či manipulaci zdarma při doplnění zásob. Tento bonus platí pouze pro registrované zákazníky.