Oblázky White Angel

Oblázky White Angel
Běžná cena s DPH9,10 Kč
Ušetříte0,58 Kč 6 %
Vaše cena s DPH8,52 Kč / kg
Vaše cena bez DPH7,04 Kč
KódKA6915
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce20 - 40 mm
VS-Neumožnit čerpáníTrue
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Oblázky White Angel 20 – 40 mm

Bílý dekorační kámen oblázky  White Angel, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Na objednávku lze zajistit také frakce 10-20, 40-80, 50-100, 100-200 mm (individuální kalkulace)

 

  • Jde o exluzivní okrasný zahradní kámen. Vyniká a upoutá především svou chladnou bílou barvou.

 

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.

Dekorační kámen oblázky White Angel

Kámen je jedním z přírodních materiálů se kterým můžeme upravovat naši zahradu. Je vhodný zejména na dlažbu, obruby nebo také pro zpevnění terenních nerovností. Můžeme z něj vybudovat skály, skalky nebo suché zídky. Uplatní se i jako jedinečné soliterní kameny podtrhující individualitu každé zahrady. Používáme frakce od milimetrových velikostí až po několikatunové balvany. Kameny je však vždy třeba použít s rozvahou tak, aby vše bylo přirozené. Výsledný dojem by pak měl dopovídat tomu, co lze najít v přírodě. Pozor na kýčovité a nevkusné uspořádání, které často doplňují nejrůznější figurky třeba v kombinaci s antickými sochami. Vždy je třeba pracovat s celkovou kompozicí zahrady a jejím následným osázením zelení, která je nejdříve maličká, ale za pár let vám vyroste.