Rosso Verona

Rosso Verona
Běžná cena s DPH6,86 Kč
Ušetříte0,65 Kč 9 %
Vaše cena s DPH6,21 Kč / kg
Vaše cena bez DPH5,13 Kč
KódKA6916
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce12 - 16 mm
VS-Neumožnit čerpáníTrue
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Načervenalý kámen Rosso Verona 12 – 16 mm

Načervenalý kámen pro zahradu a dekorace, to je Rosso Verona, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Jde o výrazný okrasný zahradní kámen s charakteristickou načervenalou barvou podzimu.
  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.

Dekorační kámen Rosso Verona

Kámen je jedním z přírodních materiálů se kterým můžeme upravovat naši zahradu. Je vhodný zejména na dlažbu, obruby nebo také pro zpevnění terénních nerovností. Můžeme z něj vybudovat skály, skalky nebo suché zídky. Uplatní se i jako jedinečné soliterní kameny podtrhující individualitu každé zahrady. Používáme frakce od milimetrových velikostí až po několikatunové balvany. Kameny je však vždy třeba použít s rozvahou tak, aby vše bylo přirozené. Výsledný dojem by pak měl dopovídat tomu, co lze najít v přírodě. Pozor na kýčovité a nevkusné uspořádání, které často doplňují nejrůznější figurky třeba v kombinaci s antickými sochami. Vždy je třeba pracovat s celkovou kompozicí zahrady a jejím následným osázením zelení, která je nejdříve maličká, ale za pár let vám vyroste.