Světlý Kalcit

Světlý Kalcit
Běžná cena s DPH4,99 Kč
Ušetříte0,71 Kč 14 %
Vaše cena s DPH4,28 Kč / kg
Vaše cena bez DPH3,54 Kč
KódKA6928
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce16 - 32 mm
VS-Neumožnit čerpáníTrue
Záruka2 roky
Dostupnost:
Skladem

Světlý Kalcit 16 – 32 mm, dekorační, okrasný kámen

Světlý kámen Kalcit, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Světlé odstíny bílé a úžasné barevné akcenty, to je světlý Kalcit. Koresponduje s barvami přírody a stane se tak ozdobou vaší zahrady.

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.

Dekorační okrasný kámen Kalcit

Kámen je jedním z přírodních materiálů se kterým můžeme upravovat naši zahradu. Je vhodný zejména na dlažbu, obruby nebo také pro zpevnění terenních nerovností. Můžeme z něj vybudovat skály, skalky nebo suché zídky. Uplatní se i jako jedinečné soliterní kameny podtrhující individualitu každé zahrady. Používáme frakce od milimetrových velikostí až po několikatunové balvany. Kameny je však vždy třeba použít s rozvahou tak, aby vše bylo přirozené. Výsledný dojem by pak měl dopovídat tomu, co lze najít v přírodě. Pozor na kýčovité a nevkusné uspořádání, které často doplňují nejrůznější figurky třeba v kombinaci s antickými sochami. Vždy je třeba pracovat s celkovou kompozicí zahrady a jejím následným osázením zelení, která je nejdříve maličká, ale za pár let vám vyroste.