Záhonová zemina

-16 %
Akce
Tip
Doprava s Moffettem
Záhonová zemina
Záhonová zemina
Záhonová zemina
Běžná cena za kg: 4,60 Kč s DPH
Cena za kg: 3,87 Kč s DPH
kgKoupit zboží
Celkem:
( bez DPH)
Za nákup produktu lze po registraci získat minimálně31 bodů
Tento produkt lze získat za:0 bodů
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Odběr v násobcích:800 kg
KódZA08
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Vratná paleta
1ks
PopisParametry

Tato záhonová zemina je vyrobena mícháním a tříděním rašelin, kompostu a vápenatých hnojiv. Je to univerzální pěstební zemina s příznivě upraveným obsahem organických látek, s vhodnou půdní kyselostí, obsahující potřebné množství základních i stopových živin.

Použití:

Je vhodná pro pěstování květin, zahradních rostlin i zeleniny. Pro pěstování některých druhů květinových kultur zvlášť náročných na lehké až střední půdy (např. všechny druhy palem) doporučujeme smíchat s cca 10 % písku. Při použití na zahradě doporučujeme smíchat substrát s původní ornicí v poměru 3:2 na plochu 1 m2.

 Pokud uvažujete o souvislé vrstvě, dodávané množství by mělo postačovat na 12 – 16 m2 při výšce vrstvy 5 cm.

 Používá se jako základní zemina při zřizování zelených ploch, při výsadbě zeleně, k zakládání zelinářských, zahradnických i ovocnářských pěstebních ploch, pěstebních ploch velkoškolek i zahrádek. Zahradnická zemina slouží k pěstování hrnkované nebo balíčkované sadby. Je základní zeminou při pěstování a přesazování okrasných pokojových květin s výjimkou kyselomilných.

 Zahradnická zemina je mechanicky a biologicky upravený pěstebný substrát s nižším obsahem organických látek. Vyrábí se kompostování a následným vytříděněním organických a dalších materiálů.

 

BaleníBIGBAG
Hmotnost1000 kg