Ceny pelet letí dolů. Navíc: Kolik nakoupíte, tolik můžete vyhrát

Ceny pelet letí dolů. Navíc: Kolik nakoupíte, tolik můžete vyhrát

Dlouhodobí odběratelé pelet a briket CDP Ivory vítají jaro s velkou radostí. Nejen proto, že dopřejí odpočinek svým kotlům a do domácností vpustí čerstvý teplý a voňavý vzduch. Moc dobře vědí, že jaro s sebou kromě slunce přináší taky speciální akci CDP umožňující nákup dřevních paliv za nejvýhodnější ceny v roce. Přidejte se k zákazníkům CDP Ivory a užívejte si všech výhod, které jaro nabízí.


Dva měsíce výhodných nákupů

„Na začátku dubna jsme spustili speciální jarní akci, která již tradičně zlevňuje dřevní pelety a brikety. Rozdíl mezi jarní a zimní cenou může dosahovat i více než 10 procent. Při průměrné spotřebě kolem 4 tun pelet za rok lze výhodným jarním nákupem paliva ušetřit několik tisícikorun,“ vysvětluje manažer CDP Ivory Pavel Fohler. Akce potrvá až do 31. května letošního roku.

Jedna vlaštovka jaro nedělá

Jak je u CDP Ivory zvykem, výhod získají zákazníci hned několik najednou. Kromě nejnižší ceny v roce mohou využít také uskladnění pořízených pelet v suchých zásobárnách. Ti, kteří budou chtít pelety doručit až v topné sezóně a nakoupí jinak než přes e-shop, zaplatí skladovací poplatek 250 korun za tunu. Registrovaným zákazníkům na našem e-shopu naúčtuje CDP 50procentní slevu. Jak říká P. Fohler: „Palivo budou mít k dispozici, kdykoli si zamanou. Třeba, až se jim vyprázdní sklep nebo kotelna. Stačí zavolat.“ Velké oblibě u našich jarních zákazníků se těší chytré návleky na palety, díky nimž mohou pelety v sáčcích skladovat bez obav venku. Registrovaní zákazníci již ví, že si je mohou na e-shopu pořídit opět s 50% slevou.  

Bez soutěže nejsou výhry

Do třetice všeho dobrého přidává dodavatel pelet a briket příležitost vyhrát tolik topiva, že ho jeden kamion neuveze. S trochou nadsázky, samozřejmě. Každý, kdo v rámci jarní akce nakoupí u CDP Ivory minimálně 2 tuny pelet, briket nebo baleného uhlí, bude zařazen do soutěže o palivo zdarma. Jedinou podmínkou je být registrován nebo se registrovat na e-shopu cdp.cz nebo www.cdp-pelety.sk. „Po ukončení kampaně vylosujeme 6 výherců, kteří získají zdarma palivo ve stejném objemu, v jakém ho nakoupili,“ uvádí business developer manager CDP Ivory s tím, že pro každého výherce jsou připraveny maximálně 4 tuny.

„Nechte starost o palivo na nás. Objednejte si dostatek topiva s předstihem a sami zvolte, jak a kdy vám ho naši usměvaví řidiči přivezou. Případná výhra v soutěži bude jistě příjemnou odměnou,“ uzavírá Pavel Fohler.

Abychom nezapomněli! Rychlé objednávky oceníme bonusovými body!
Ke každé objednávce do konce dubna přidáme 100 bonusových bodů ZDARMA!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies