O NÁS

CDP IVORY je největší firmou v České republice dovážející dřevěné pelety a brikety. Lidé, kteří chtěli topit na pelety, si je museli ze začátku sami často nepohodlně dovážet po malých dávkách a pracně skládat. Podobně to bylo s dřevěnými briketami. Díky našim moderním cisternám a unikátnímu logistickému systému jsme zrealizovali myšlenku co nejjednoduššího objednávání pelet přes internet. Společně s naší sesterskou firmou IVORY Energy navíc poskytujeme komplexní služby v oblasti dodávek tepla pro velké administrativní i soukromé budovy, stejně jako pro celé obce.

Pohodlná doprava velkých nákladů paliv

Naši zákazníci si navykli na snadné objednávání a svižné dovážení specifických přírodních produktů, které je potřeba přivážet ve větším než malém množství. Ať již se jedná o dřevěná paliva, uhlí nebo mulčovací kůru a zahradní substráty.

Zlepšování a rozvoj služeb

Každý rok zvyšujeme efektivitu našich služeb. Aktivně získáváme zpětnou vazbu od zákazníků, zlepšujeme informační systém a rozšiřujeme náš dopravních park. Umíme tak do 15 pracovních dnů dovézt jakoukoli zásilku na určené místo v České republice i v západních částech Slovenska a pomoci našim zákazníkům topit nezávisle, pohodlně a bez obav z výpadků dodávek.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies