DOPRAVA A PLATBA

Filozofie společnosti CDP IVORY je jednoduchá: Být spolehlivým partnerem s vysoce komfortními službami a širokou nabídkou kvalitních produktů. Jsme největším specializovaným a certifikovaným přepravcem dřevěných pelet, briket a baleného uhlí v České republice. Po mnohaletých zkušenostech s transportem dřevních paliv jsme do portfolia přidali také pelety vlastní značky IVORY PELLETS. Za jejich nejvyšší jakost se tak můžeme stoprocentně zaručit. Zákazníkům, mezi něž patří majitelé rodinných domů, firmy i státní správa, nabízíme nejen rozsáhlý sortiment dřevních paliv, ale také jejich dopravu až ke kotli. Odpadá jim tak starost s nakládáním, převozem a skládáním topiva do sklepa, technické místnosti nebo skladu.

Cesta z CDP Ivory k Vašemu kotli je přímá…

  • Vyberte si z více než dvacítky výrobků. Pohodlně a beze spěchu projděte naši nabídku na www.cdp.cz. Získáte potřebné informace o složení, výhřevnosti, ceně i balení dodávaného topiva.
  • Objednejte požadované množství, zvolte dopravu. Pokud vám povezeme více než 4 tuny, máte od nás dovoz i manipulaci zdarma. Kdekoli v ČR.
  • Dohodněte si termín dodání. Zboží vám až domů přiveze kvalifikovaný řidič disponující nadstandardní manipulační technikou.
  • Nechejte si složit pelety bezpečně a bezpracně přesně tam, kam potřebujete. Řidič je může nafoukat do skladového sila, složit do sklepa nebo kamkoli si určíte.
  • Pokud jste zboží nezaplatili předem, učiníte tak u řidiče přes mobilní platební terminál svou platební kartou.

Dodání paliva do Vašeho skladu je bezpracné...

  • Balené dřevěné pelety, brikety a uhlí přivezeme na vámi určené místo nákladními vozy vybavenými terénním Moffetem. Takzvaná „terénní ještěrka“ zvládne projet úzkými branami, průjezdy nebo zahradou. Palety s palivem složí řidič přesně na místo, které ukážete.
  • Volné dřevěné pelety vozíme certifikovanými cisternami s přesnými digitálními váhami. Profesionální řidič pelety nafouká hadicí s integrovaným odsáváním prachu do skladu nebo sklepa vzdáleného až 30 metrů od cisterny.

PELETY ANI BRIKETY NEMUSÍTE SKLÁDAT RUČNĚ, ZBAVÍTE SE ZÁROVEŇ STAROSTÍ S JEJICH PŘEPRAVOU!

 

CENÍK SLUŽEB A POPLATKŮ

Doprava pelet a briket na paletách pomocí nákladního auta s manipulačním vozíkem ("Moffetem"):

POČET PALET TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1 paleta Střední Čechy a Moravskoslezský kraj 300 Kč 190 Kč
1 paleta Celá ČR 600 Kč 190 Kč
2-3 palety Celá ČR Zdarma 190 Kč
4 a více palet Celá ČR Zdarma Zdarma

Standardní doba manipulace je 30 min na jednu objednávku. Pokud doba manipulace přesáhne tuto dobu, bude účtován manipulační poplatek 300 Kč za každých započatých 30 min navíc.

 

Doprava pelet certifikovanou cisternou s vážním systémem a vlastním odsáváním prachu:

POČET TUN TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1-3 tuny Celá ČR 600 Kč 190 Kč
4 a více tun Celá ČR Zdarma Zdarma

 

TERMÍNY DORUČENÍ, PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ A VYSTAVENÝCH ZÁLOH

TERMÍNY DORUČENÍ
PRVNÍ TERMÍN DORUČENÍ do 15 pracovních dní od přijetí objednávky
DRUHÝ TERMÍN DORUČENÍ do 10 pracovních dní od odmítnutého prvního termínu doručení
TŘETÍ (NÁHRADNÍ) TERMÍN DORUČENÍ = ZÁLOHA/STORNO 25 pracovních dní od přijetí objednávky vystavujeme zákazníkovi, který nebyl v přechozích dvou termínech zavezen, zálohovou fakturu se splatností 3 dny nebo objednávku stornujemeSKLADOVÁNÍ
SKLADOVACÍ POPLATEK 90 Kč bez DPH / tuna účtuje se za každý započatý měsíc od vystavení zálohové faktury zákazníkovi, který nebyl zavezen v prvním ani druhém termínu doručení
STORNO POPLATEK 90 Kč bez DPH / tuna účtuje se v případě zrušení objednávky zákazníkem se zaplacenou zálohou a počítá se za každý započatý měsíc od přijetí objednávkyVYSTAVENÉ ZÁLOHY
SPLATNOST ZÁLOHY 3 dny od vystavení zálohové faktury
MAXIMÁLNÍ BEZPLATNÝ ODKLAD DORUČENÍ ZBOŽÍ 60 dnů od přijetí objednávky
SKLADOVACÍ POPLATEK 90 Kč bez DPH / tuna účtuje se za každý započatý měsíc od uplynutí maximálního bezplatného odkladu doručení
STORNO POPLATEK 90 Kč bez DPH / tuna účtuje se v případě zrušení objednávky zákazníkem se zaplacenou zálohou a počítá se za každý započatý měsíc od přijetí objednávky

 

Dodací podmínky:

Objednané zboží standardně dodáváme po celé ČR do 25 pracovních dní od přijetí objednávky. Upozorňujeme, že na začátku topné sezóny (období srpen až listopad) se doba dodání může výrazně prodloužit (30 pracovních dní i déle).

Zákazníky kontaktujeme 1 den před plánovaným termínem závozu pomocí SMS nebo telefonu na telefonní číslo uvedené v přijaté objednávce. Termín závozu je nutné potvrdit.

Doprava certifikovanou cisternou
Doprava nákladním vozem s Moffetem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platební podmínky

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba kartou

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Platba bankovním převodem

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Osobně řidiči v hotovosti

Osobně řidiči platební kartou

Platba předem

Platím po shlédnutí

Splátky - ESSOX

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies