DOPRAVA

Filozofie společnosti CDP IVORY je jednoduchá: Být spolehlivým partnerem s vysoce komfortními službami a širokou nabídkou kvalitních produktů. Jsme největším specializovaným a certifikovaným přepravcem dřevěných pelet, briket a baleného uhlí v České republice. Po mnohaletých zkušenostech s transportem dřevních paliv jsme do portfolia přidali také pelety vlastní značky IVORY PELLETS. Za jejich nejvyšší jakost se tak můžeme stoprocentně zaručit. Zákazníkům, mezi něž patří majitelé rodinných domů, firmy i státní správa, nabízíme nejen rozsáhlý sortiment dřevních paliv, ale také jejich dopravu až ke kotli. Odpadá jim tak starost s nakládáním, převozem a skládáním topiva do sklepa, technické místnosti nebo skladu.

Cesta z CDP Ivory k Vašemu kotli je přímá…

  • Vyberte si z více než dvacítky výrobků. Pohodlně a beze spěchu projděte naši nabídku na www.cdp.cz. Získáte potřebné informace o složení, výhřevnosti, ceně i balení dodávaného topiva.
  • Objednejte požadované množství, zvolte dopravu. Pokud vám povezeme více než 4 tuny, máte od nás dovoz i manipulaci zdarma. Kdekoli v ČR.
  • Dohodněte si termín dodání. Zboží vám až domů přiveze kvalifikovaný řidič disponující nadstandardní manipulační technikou.
  • Nechejte si složit pelety bezpečně a bezpracně přesně tam, kam potřebujete. Řidič je může nafoukat do skladového sila, složit do sklepa nebo kamkoli si určíte.
  • Pokud jste zboží nezaplatili předem, učiníte tak u řidiče přes mobilní platební terminál svou platební kartou.

Dodání paliva do Vašeho skladu je bezpracné...

  • Balené dřevěné pelety, brikety a uhlí přivezeme na vámi určené místo nákladními vozy vybavenými terénním Moffetem. Takzvaná „terénní ještěrka“ zvládne projet úzkými branami, průjezdy nebo zahradou. Palety s palivem složí řidič přesně na místo, které ukážete.
  • Volné dřevěné pelety vozíme certifikovanými cisternami s přesnými digitálními váhami. Profesionální řidič pelety nafouká hadicí s integrovaným odsáváním prachu do skladu nebo sklepa vzdáleného až 30 metrů od cisterny.

 

PELETY ANI BRIKETY NEMUSÍTE SKLÁDAT RUČNĚ, ZBAVÍTE SE ZÁROVEŇ STAROSTÍ S JEJICH PŘEPRAVOU!

 

Doprava pelet a briket na paletách pomocí nákladního auta s manipulačním vozíkem ("Moffetem"):

POČET PALET TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1 paleta Střední Čechy a Moravskoslezský kraj 300 Kč 190 Kč
1 paleta Celá ČR 600 Kč 190 Kč
2-3 palety Celá ČR Zdarma 190 Kč
4 a více palet Celá ČR Zdarma Zdarma

Standardní doba manipulace je 30 min na jednu objednávku. Pokud doba manipulace přesáhne tuto dobu, bude účtován manipulační poplatek 300 Kč za každých započatých 30 min navíc.

 

Doprava pelet certifikovanou cisternou s vážním systémem a vlastním odsáváním prachu:

POČET TUN TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1-3 tuny Celá ČR 600 Kč 190 Kč
4 a více tun Celá ČR Zdarma Zdarma

 

Dodací podmínky:

Objednané zboží standardně dodáváme po celé ČR do 15 pracovních dní.

Doprava certifikovanou cisternou
Doprava nákladním vozem s Moffetem