Co je Moffet a jak získat body navíc?

Co je Moffet a jak získat body navíc?

Odpověď na první i druhou otázku je snadná: Moffett je terénní ještěrka a body navíc vám na Bonusové konto přisype správná odpověď na otázku v závěru. Nejdřív si ale přečtěte, k čemu vám jedno i druhé může pomoci.

Malý, ale šikovný

Stejně jako čertík v oblíbené pohádce, je rozměrově malý Moffett neobyčejně šikovný. Závěsný vysokozdvižný vozík, který naši řidiči přepravují na zádi svých nákladních vozů, totiž každého zákazníka zbaví velké dřiny. Dopraví balené pelety nebo brikety naložené na paletách přímo ke kotli. Nebo do kůlny, garáže, přístřešku. Zkrátka tam, kde je na ně místo a kde jsou dobře po ruce.

„Díky Moffettu šetříme našim zákazníkům práci i čas. Mnohdy totiž potřebují palivo doručit na polosamotu nebo do kopců. Není výjimkou, že zavážíme penziony v horách, a to jak na jaře, tak na podzim, kdy je půda mokrá nebo i namrzlá,“ uvádí Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory. Jeho slova potvrzuje majitel krkonošského penzionu Alena, když říká: „Doprava paliva hraje při výběru systému vytápění důležitou roli. Našli jsme firmu CDP, která používá nestandardní manipulační techniku. A to rozhodlo.“

Terénní ještěrka zvládne samozřejmě i průjezd brankami, podchody a dalšími místy, do kterých se nákladní auto nedostane. Jejím jediným omezením je šířka 245 centimetrů a stejná výška.

Bez mozolů, bez prachu

Dávno pryč jsou doby, kdy každý majitel kamen, krbu či kotle vyrážel před topnou sezonou (začasto několikrát po sobě) do marketu pro zásobu paliva. Dnes může během pár minut pelety, brikety i balené uhlí objednat a zaplatit. Pak stačí dohodnout termín zavážky a ve stanovený čas vyhlížet auto CDP.

Balené palivo vyskládá řidič během čtvrt až půl hodiny. Zákazníka nečeká žádná větší práce, než mu podepsat předávací protokol a zamávat.

Teď s body bez nákupu

Za každou objednávku přisypáváme zákazníkům na konto pěknou hromádku bodů. Stačí, když se registrují v Bonusovém programu. Teď mohou získat dalších 50 bodů jen tak, za správnou odpověď na následující otázku (pošlete ji na mail objednavky@cdp.cz).

Kolik pytlů IVORY PELLETS Premium Vám přivezeme na jedné paletě?

a) 55

b) 70

c) 65

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies