Dřevěné pelety IVORY PELLETS Premium

-13 %
Tip
Doprava cisternou
Dřevěné pelety IVORY PELLETS Premium
Běžná cena za kg: 6,55 Kč s DPH
Cena za kg: 5,69 Kč s DPH
kgKoupit zboží
Celkem:
( bez DPH)
Za nákup produktu lze po registraci získat minimálně114 bodů
Dostupnost:
Skladem
Odběr v násobcích:1000 kg
KódPL03
PNPelety o průměru 6mm
VýrobceStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Záruka2 roky
PopisParametryDoprava

Volně ložené dřevní pelety vyrábějí lokální certifikovaní producenti. Ekologické topivo je populární pro vysokou výhřevnost, nízký obsah popele a příznivou cenu. Pelety využívají pro vytápění a ohřev vody nejen majitelé rodinných domů, ale také miniteplárny s nejmodernějšími technologiemi. Peletami Ivory Pellets Premium jsou dnes vytápěny školy, nemocnice i hotely.

Biomasa se stává perspektivním a moderním palivem. Ivory Pellets Premium neobsahuje žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky.

Proč vsadit na pelety Ivory Pellets Premium?

  • Jsou vyrobeny výhradně z čistých smrkových pilin bez příměsí kůry.
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody a tedy vysokou výhřevnost.
  • Pelety díky optimální délce umožňují snadnou obsluhu kotle.
  • Jejich hladký a neporušený povrch zaručuje bezprašnou manipulaci.

Vysoce hodnotné palivo umožňuje optimální využití topného zařízení. Efektivní spalování přináší ekonomický prospěch a minimální požadavky na údržbu automatického kotle na pelety. Malé množství popele, které při něm vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo.

Pelety Ivory Pellets Premium nakládáme do cisteren vždy u výrobce nejbližšího k zákazníkovi – v moravském Paskově (Mayr Melnhof Holz), západočeských Chanovicích(Holzindustrie Chanovice), středočeských Uhlířských Janovic (Eco – Vest) a nebo ve Ždírci nad Doubravou (StoraEnso). Všechny závody umožňují nakládku 24 hodin denně. Dodávku pelet odběratelům tak můžeme plánovat velmi přesně.

Pro obsluhu pohraničí nakládáme v případě potřeby dřevní pelety také u German Pellets.

Uvedení producenti jsou zárukou nejvyšší jakosti. Sto procent dovážené smrkové kulatiny odkorňují, piliny pečlivě suší. Pelety vykazují stabilní kvalitu.

Ivory Pellets Premium je přísně kontrolované a vysoce hodnotné palivo, které je zárukou optimálního využití topného zařízení a maximální výhřevnosti.

Ivory Pellets Premium, 100% smrkové pelety, jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami.

Při použití pelet se vždy řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení.

Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevních pelet nemá vliv.

VýrobceStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Slisování1220 kg/m3
Výhřevnost16,89 MJ/kg (spalné teplo 18,24 MJ/kg)
MateriálSmrkového dřevo
Obsah popele0,3 %
Otěr0,8 ÷ 1,5 %
Sypná hmotnost cca.661 kg/m3
DopravaSpeciální cisternou s nosností 14-30t, vybavenou certifikovaným vážním systémem a odsáváním prachu.
TřídaA1
Obsah vody7,02 %

Pelety volné - doprava cisternou

Dřevěné pelety volné vám na místo určení přivezeme ve speciální certifikované cisterně. Kvalifikovaný řidič je hadicí se zpětným odtahem nafouká přesně tam, kam potřebujete. Ať už půjde o silo, suchý sklad, technickou místnost nebo jiný vhodný prostor v blízkosti vašeho kotle (bez vysoké vlhkosti a přímého slunečního záření).

Všechny naše certifikované cisterny mají nosnost 14-30 t a jsou vybaveny přesnými digitálními váhami. Pelety lze naprosto bezpracně a bezprašně nafoukat do vzdálenosti 30 m od cisterny. Maximální dosah hadice je 50 m. Při jeho využití je ovšem nutno počítat s vyšší prašností.

 Jedná se o nejefektivnější a nejekonomičtější způsob distribuce dřevěných pelet. Díky certifikaci našich cisteren máte jistotu, že během cesty od výrobce k vašemu kotli nebudou pelety ničím znečištěny či jinak poškozeny.

Pokud si objednáte 4 a více tun pelet, máte dopravu po celé ČR zdarma.

Doprava pelet speciální cisternou s vážním systémem a vlastním odsáváním prachu:

POČET TUN TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1-3 tuny Celá ČR 600 Kč 190 Kč
4 a více tun Celá ČR Zdarma Zdarma

 

Dodací podmínky:

Objednané zboží standardně dodáváme po celé ČR do 15 pracovních dní.