Dvoutýdenní BLACK FRIDAY: využijte mega slevy na brikety i pelety

Dvoutýdenní BLACK FRIDAY: využijte mega slevy na brikety i pelety

Na listopadové pády cen jsme si u spotřebního zboží zvykli. Pro palivo jsou ale dost neobvyklé. Právě v době topné sezony se totiž jeho cena drží horní hranice a málokterý dodavatel pelet nebo briket ji hodlá srazit dolů. CDP Ivory si ale své zákazníky hýčká bez ohledu na roční dobu. Black Friday proto neomezuje na jeden den – prodlužuje ho rovnou na dva týdny.

Nejdřív klesnou brikety

Dřevěné brikety jsou, jak známo, výborným pomocníkem v případech, kdy nechcete nebo nemůžete použít štípané dřevo. K výběru jsou brikety určené pro pomalé noční hoření, brikety k intenzivnímu a rychlému vytopení místnosti, brikety z měkkého i tvrdého dřeva, cihly i válce. Nabídka CDP Ivory zahrnuje palivo vysoké kvality, žádoucí výhřevnosti a s nízkým obsahem vody.

V týdnu od 16. do 24. listopadu budou v akci všechny brikety, které v e-shopu CDP najdete. „Rozhodli jsme se zlevněný sortiment neomezovat, aby si vybral naprosto každý. Teplo za výhodnou cenu si tak dopřejí provozovatelé kotlů, krbů i kamen. A palivo jim samozřejmě bezpracně dopravíme kamkoli po České republice,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development CDP Ivory

Pelety nezůstanou pozadu

Také populární dřevěné pelety, které si čím dál častěji nacházejí místo v rodinných domech, chalupách i firmách, se dočkají výhodných cen. Zájemci mohou volit špičkové čisté smrkové pelety, pelety certifikované, s nízkým obsahem popela nebo pelety v ekonomické třídě.

Od 23. do 29. listopadu sníží CDP Ivory ceny pelet o pěkných pár procent. „V rámci Black Friday nezapomeneme ani na peletky. Vždyť jejich obliba roste a podle aktuálních výzkumů tomu v budoucnu nebude jinak. Vysoce efektivní a zcela bezobslužné vytápění peletami je stejně komfortní jako topení plynem nebo elektřinou, navíc není závislé na geopolitické situaci. Pelety, které rozvážíme, pocházejí od tuzemských výrobců,“ říká P. Fohler s tím, že i pelety dopraví řidiči zákazníkům rovnou ke kotli.

50 procent + 50 procent + 50 bodů

Aby byl závěr listopadu ještě příjemnější, přidává CDP k Black Friday 50procentní slevu na dopravu a 50procentní slevu na manipulaci i v případě, že si objednáte pouze jednu paletu paliva do zásoby. Zákazníci, kteří se přihlásili do Bonusového programu, získají navíc 50 bonusových bodů!

„Přejeme si, aby se pořizování paliva změnilo z každoroční povinnosti na každoroční radost. Proto zákazníkům chystáme řadu akcí a zajímavých nabídek, Black Friday k nim jistě patří. Zároveň také ladíme nové, atraktivní dárky, za které mohou nasbírané bonusové body vyměnit. Zůstávejte v teple a fit,“ vzkazuje manažer.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies