Jaro s CDP je pestré: Využijte cenové výhody jarního nákupu paliva a podpořte dobrou věc

Jaro s CDP je pestré: Využijte cenové výhody jarního nákupu paliva a podpořte dobrou věc

Topná sezona sice pomalu končí, ale na zásoby paliva není radno zapomínat. Právě jaro je ideální dobou k jeho nákupu. Ceny jsou příznivé, možnosti platby výhodné a čerstvá kampaň CDP Ivory pomáhá našim lesům. Přidejte se!

Levnější palivo, více stromů

Sotva zmizel poslední sníh, spustili jsme jedinečnou akci. Prospěje vaší domácnosti i krajině, která je právě teď těžce zkoušená kůrovcovou kalamitou. V rámci Jarní kampaně Naplň silo, zasaď strom spojujeme síly s Nadací dřevo pro život.

„Velmi intenzivně vnímáme potřebu vidět v našem konání přesah do životního prostředí. Vždyť jsou to právě stromy, kterým vděčíme za materiál pro výrobu pelet a briket. Bez nich bychom zákazníkům nemohli kvalitní a ekologické topivo nabídnout,“ vysvětluje Jiří Vrba, jednatel CDP Ivory. Za každou prodanou tunu proto nechá firma prostřednictvím nadace vysadit jeden strom.

Motivaci k objednání paliva podporuje zároveň fakt, že jeho cena je po sezoně na celoročním minimu. Kopíruje totiž cenu vstupní suroviny. Piliny jsou po zimě levnější a pelety i brikety tak lze nakoupit podstatně levněji. Odběratelé mohou jarním zásobením ušetřit až několik tisícikorun ročně.

Nemít místo, nevadí

Stejně jako nemít při ruce odpovídající finanční obnos. První potíž vyřeší skladování v prostorách CDP. Suchá a prostorná sila poskytnou vašemu palivu bezpečný azyl. Až nadejde čas a chladné dny se vrátí, stačí domluvit termín závozu. Během několika dní budete mít palivo přesně tam, kde potřebujete.Také finanční stránku jarního nákupu vyřešíte hravě. Lze ho samozřejmě zaplatit jednorázově, stále oblíbenější se však stává nákup na splátky. Díky spolupráci CDP Ivory s nejvýznamnějším tuzemským poskytovatelem nebankovních finančních služeb si platbu rozložíte do 10 měsíců. Nezatížíte rodinný rozpočet jednorázovým vydáním a zároveň využijete jarních cen.

O palivo na splátky od společnosti Essox lze požádat v rámci objednávky. Pro přímou platbu budete potřebovat jen 7 procent celkové částky, zbytek uhradíte ve splátkách. O splátky až do výše 60 tisíc korun může požádat každý zákazník starší 18 let, s trvalým zdrojem příjmu a 2 platnými doklady totožnosti. Navíc stačí dokumenty elektronicky podepsat pomocí SMS. Je to jednoduché.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies