Jedna tuna, jeden strom

Jedna tuna, jeden strom

Víte, jak dlouho roste les? Kolik plochy u nás pokrývá, kdo se o něj stará a co ho nejvíc ohrožuje? Možná víte. Co by vám ale nemělo utéct, jsou informace o naší spolupráci s Nadací dřevo pro život. Díky ní totiž osázíme krajinu malými stromky. Kolik jich bude? To záleží i na vás.

Aby se kopce zelenaly

Nadace dřevo pro život se dlouhodobě a systematicky věnuje informovanosti o významu lesů pro společnost. Rozvíjí úctu k přírodě a ke dřevu jako obnovitelné surovině. Podporuje řemeslníky, pečuje o kulturní památky, pomáhá vlastníkům lesů. Jejím posláním je šířit myšlenku: Zdravá společnost potřebuje ke svému rozvoji zdravé lesy.

Podívejte se na web teplozpelet.cz a bude vám jasné, jak naše partnerství vypadá v praxi. Za každou tunu pelet a briket z dřevní hmoty, kterou vyexpedujeme zákazníkům, věnujeme nadaci částku pokrývající náklady na vysazení jednoho stromu. Čím víc paliva prodáme, tím víc se budou kopce zelenat. 

My přispějeme, děti vysadí stromky 

Sazeničky udělají radost několikanásobnou. Do jamek je totiž vloží děti v rámci programu Do lesa s lesníkem. Při té příležitosti se dozvědí, jak les roste a proč je k životu nezbytný. Pochopí a samy si vyzkouší, že les vyžaduje celoroční péči, díky osobnímu prožitku získají hlubší vztah nejen k němu, ale i k práci lidí, kteří se o lesy starají. Od roku 2015 už takto díky Nadaci dřevo pro život a jejím partnerům vysadily desítky tisíc listnatých i jehličnatých stromů po celé České republice.

 Přidejte se k dobré věci

Nakupte pelety nebo brikety na jaře. Garantujeme vám nejnižší cenu v roce, dodání až ke kotli, možnost splátkového kalendáře i uskladnění v našich silech. Bonusem pak budou nové stromky v lesích. Třeba na ten „váš“ už brzy narazíte při procházce krajinou.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies