Jezdíme až do Štědrého dne. Pak si dáme malou pauzu

Jezdíme až do Štědrého dne. Pak si dáme malou pauzu

Zdá se vám 13 dní hodně, nebo málo? Pro nás jde o jediný čas v roce, kdy schováme auta do garáží a vypneme půlku počítačů. Ne proto, abychom lenošili, ale abychom zvládli nezbytné opravy, revize, upgrady systému. Abychom načerpali síly do nového roku.

Tahle odstávka souvisí s každoročním útlumem výroby peletáren a údržbou jejich provozů. Přizpůsobili jsme se jí na maximum, protože vám chceme být k dispozici co možná nejvíce.

Až skoro do Vánoc jsme tady pro vás. Přijímáme objednávky, křižujeme republiku s kamiony plnými pelet a briket, odpovídáme na dotazy, posíláme odměny z Bonusového programu…I přes všechny snahu, ale nejsme schopni garantovat dodání pelet, briket, či baleného uhlí u objednávek přijatých po 1.12.. Můžete si být ovšem jisti, že pro to uděláme maximum. Pauzu si dáme jen od 23. prosince 2021 do 4. ledna 2022. Třináct dnů.

Pak zase naskočíme do toho báječného kolotoče, díky kterému známe snad všechny kouty naší země a máme spoustu „přátel na telefonu“. Dobře víte: kdyby cokoli, jsme tady pro vás.

Přejeme vám krásné Vánoce, spoustu elánu a pevné zdraví v roce 2022.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies