Kvalitní palivo, výhodně a bez práce

Kvalitní palivo, výhodně a bez práce

O rodinné teplo tisícovek domácností v České republice a na Slovensku se staráme více než deset let. Naši zákazníci se spoléhají na nejvyšší kvalitu dodávaného paliva, nadstandardní služby a příjemné ceny. Ty jsou právě teď na celoročním minimu. Využijte jarní kampaň CDP Ivory a předzásobte se peletkami nebo briketami na další topnou sezonu.

Jak vybrat kvalitu

Ještě než začnete vybírat palivo vhodné pro vaše zařízení, přečtěte si pečlivě jeho popisek v e-shopu. Zjistíte, jakou má výhřevnost, kolik obsahuje vody a jaké je procento popele. To všechno jsou parametry, které rozhodují o kvalitě. „Naši zákazníci se mohou řídit i jednoduchým rozlišením – palivo certifikované a splňující potřebné normy nese označení ENplus. Nejkvalitnější pelety jsou označeny certifikační pečetí ENplus A1“ říká Pavel Fohler, business development manager.

Třída A1 označuje pelety prvotřídní kvality vyrobené z kmenového dřeva. Takové jsou vhodné pro malé domácí kotle a kamna. Třída A2 zahrnuje pelety s obsahem dřeva i kůry a lesních těžebních zbytků. Hodí se proto do kotlů vytápějících například bytové domy. Třída B pak slouží k průmyslovému využití, takto označené pelety jsou vyrobeny z odpadního materiálu.

„Používání anonymních pelet, které se k nám dovážejí z Polska nebo Ukrajiny, důrazně nedoporučujeme,“ vyzývá P. Fohler s tím, že mohou nevratně poškodit kotel.

S čím počítat při dopravě

Připravte se, že to bude komfortní a rychlé. Jakmile své pelety nebo brikety objednáte, ozveme se vám a dohodneme termín závozu. Pokud máte kotelnu nebo sklad ještě plné, uložíme vám topivo v našich suchých skladech. Až ho budete potřebovat, naložíme ho a vyrazíme k vám.

„Naší silnou stránkou je naprosto bezpracná doprava. Zákazník si zkrátka jen připraví prostory k uložení paliva a náš řidič ho buď nafouká z cisterny, pokud jde o volně ložené pelety, nebo naveze vysokozdvižným vozíkem Moffett, pokud jde o balené pelety nebo brikety. Jednodušší už to být nemůže,“ vysvětluje Pavel Fohler.

A co peníze?

Palivo je možné uhradit několika způsoby: online kartou nebo bankovním převodem, zálohovou fakturou nebo přímo řidiče - všechna vozidla CDP Ivory jsou vybavena platebním terminálem.

Oblíbené jsou také nákupy na splátky. Při objednání paliva stačí využít možnost rozložení platby do 10 měsíčních splátek. „S využitím služby Palivo na splátky, kterou nabízíme ve spolupráci s největším domácím poskytovatelem nebankovních půjček Essox, přeplatí zákazník jen 7 procent z celkové částky. Objem nákupu nesmí překročit hodnotu 60 tisíc korun, žadatel starší 18 let jen doloží dva doklady totožnosti. Všechno samozřejmě online,“ popisuje business development manager.

Nákupu paliva teď zkrátka hraje všechno do karet. Pelety a brikety jsou na celoročním cenovém minimu a všichni  v CDP Ivory jsou připraveni zajistit hladkou přepravu vašeho rodinného tepla až ke kotli.

Využijte toho. Jarní akce končí 31. května 2020!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies