Naše Kotelna je plná – novinek a informací ze světa IVORY Group

Naše Kotelna je plná – novinek a informací ze světa IVORY Group

Být přímo u zdroje se vyplácí. Nejen v případě tepla. Také zprávy dokáží potěšit a zahřát u srdce. Třeba ty o financích, které můžete právě teď uspořit nákupem paliva. Nebo o kotlíkových dotacích, pomoci přírodě, nákupech na splátky. Kotelna vychází už potřetí a zase přináší aktuální informace ze světa pelet a briket.

Rozhovor tentokrát představí práci dispečera CDP Ivory. Samozřejmě jsme se ho (mimo jiné) zeptali, jaká byla právě končící zimní sezona. O malé ohlédnutí jsme požádali také provozní rodinného penzionu. Zajímalo nás, proč se rozhodli změnit způsob vytápění z elektřiny na pelety a co všechno přestavba obnášela. Své zkušenosti s používáním dřevěných briket svěřil čtenářům cyklistický závodník.

Možná nevíte, že jsme na trh uvedli nové pelety i brikety a rozšířili vozový park. V Kotelně jako vždy najdete oblíbenou poradnu, na své si přijdou i děti. Mohou soutěžit o pastelky a malý kamion. Jarní Kotelnu byste si zkrátka neměli nechat ujít!

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies