Objednáte palivo, dostanete slevu, body i dárky

Objednáte palivo, dostanete slevu, body i dárky

Přestože se topná sezona chýlí ke konci, pořád jezdíme a vozíme teplo. Do velkých měst i zapadlých vesniček. Na jaře ještě levněji a s několika novinkami. Budou se vám líbit.

Jistě víte, že Jarní akce srazila ceny paliva na minimum. Dokonce desetileté minimum. To však nic nemění na kvalitě, ze které nehodláme ustoupit. Distribuujeme převážně pelety a brikety s certifikátem ENplus zaručujícím perfektní složení, výborné skladování a špičkovou dopravu. Vše je sledováno nezávislým auditorem, a to několikrát ročně.

 

Dopravíme zdarma, můžeme i uskladnit

Objednávky nad 4 tuny vozíme gratis po celé republice. Volně ložené pelety nafoukáme ke kotli z cisterny, balené složíme šikovným Moffettem. Jestliže jsou vaše skladovací prostory přes léto plné, rádi vámi zakoupené palivo uskladníme v našich suchých skladech a přivezeme ho, jakmile budete potřebovat.

„Službám věnujeme velkou pozornost. Nejen palivo, které je výhřevné a kvalitní, totiž zákazníci ocení. Čekají, a právem, také péči, která jim ubere starosti i práci. Proto se zaměřujeme na bezpracné dodání pelet a briket. Zákazník nemusí udělat nic víc, než naklikat v mobilu nebo tabletu objednávku. Je to pohodlné, rychlé a s využitím řady akcí taky velmi výhodné,“ říká Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

 

Přihodíme slevu, připíšeme body, pošleme dárek

Všichni naši zákazníci se mohou registrovat do Bonusového programu s řadou výhod. Předně jim za nákup připisuje na konto body, které vymění za dárky nebo služby, a pak taky čas od času pošle nějaké body jen tak pro radost. Ten čas nastal právě teď. V rámci Jarní kampaně získá každý nakupující 100 bonusových bodů navíc.

„Mít na kontě pěknou hromádku bodů se rozhodně vyplatí. Lze za ně získat dárky jako třeba krmítko, hrnek, detektor oxidu uhelnatého nebo krbový zapalovač. Nově jsme k nim přidali stylovou kolekci bambusových produktů, tedy meteostanici, bezdrátovou powerbanku a nabíječku. Ale body se hodí taky pro dopravu a manipulaci zdarma - pokud objednáváte méně než zmíněné 4 tuny paliva,“ vysvětluje P. Fohler s tím, že mezi odměnami nechybí dárkové poukazy do e-shopu CDP a Alzy.

Letošní jaro je příležitostí, jak se zásobit kvalitním palivem za super cenu na celý rok. Neopomeňte do objednávky vepsat slevový kód: JAROSCDP. Odečteme vám 300 korun! Jarní akce končí 31. května 2021. Díky nám nevyhasnete!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies