Pelety až ke kotli aneb jak funguje doprava od CDP Ivory

Pelety až ke kotli aneb jak funguje doprava od CDP Ivory

Bolavá záda a mozolnaté dlaně patří minulosti. Každý, kdo dnes topí ekologicky a ekonomicky, si může užívat výhod bezpracného (zároveň bezprašného) skládání paliva. Stačí sednout k počítači či  vytáhnout telefon z kapsy a objednat topení na celou sezonu u CDP Ivory.

Neztrácejte čas

Dlouhodobou strategií CDP Ivory je dodávat zákazníkům nejen kvalitní topivo, ale také poskytovat skvělé služby. Jednou z nich je doprava pelet, briket i baleného uhlí až ke kotli. Dávno pryč jsou doby, kdy topná sezona znamenala několikahodinové házení lopatou nebo dokonce jízdy s přívěsným vozíkem do prodejen paliva. Není potřeba se trápit a ztrácet čas. Veškerou námahu dnes za majitele rodinných domů, chat, chalup i firemních objektů přebírá moderní technika.

Máme na to stroje

Nákladní auta a cisterny v červeno bílých barvách můžete potkat po celé České republice i na Slovensku. Ročně jimi rozvezeme kolem 18 tisíc tun paliva. Zboží na paletách nakládáme do kompletních souprav auto-vlek, z nichž polovina je vybavena výměnnými nástavbami BDF. Na zádi vozidel je umístěn závěsný vozík Moffett. S jeho pomocí vyloží řidič objednané palivo tam, kam zákazník ukáže. Takzvaná terénní ještěrka je široká 245 centimetrů a stejně tak vysoká. Dostane se tedy i do úzkých průjezdů. Navíc má pohon na všechna čtyři kola. Pohyb náročnějším terénem jí nedělá problémy.

Volně ložené pelety přepravujeme v cisternách s nosností 14-30 tun. Jsou opatřeny unikátním systémem foukání rovnou ke kotli. A to hadicí, která dosáhne až do vzdálenosti 30 metrů. Auto navíc využívá účinný způsob externího odsávání prachu, takže transport pelet je naprosto čistý a velmi šetrný.

Přesně tam, kde je chcete mít

Do sklepa? Pod přístřešek? Ke kotli? Dopravit palivo na místo, které ukážete, je hračka. Peletami můžeme naplnit silo vzdálené od silnice i 30 metrů, brikety můžeme Moffettem dopravit přes jabloňový sad k chaloupce na vršku. Naše technika je uzpůsobena k překonávání nejrůznějších obtíží. Řidiči jsou připraveni udělat maximum, aby jediná práce objednatele paliva spočívala v otevření branky nebo sklepního okna. Zákazníkům, kteří bydlí v náročném, kopcovitém, podmáčeném nebo jinak nestandardním terénu, doporučujeme dopravu telefonicky konzultovat s naším call centrem. Společně s logistiky jistě najdou nejvhodnější způsob, jak palivo dostat přesně tam, kde ho chtějí mít.

Přehledné ceny včetně dopravy po celé ČR

Je úplně jedno, kde bydlíte nebo kam chcete palivo doručit. Naše ceny jsou přehledné, transparentní a vždy včetně dopravy až ke kotli, ať jste z Aše nebo Ostravy. Nemusíte nikam složitě zadávat PSČ, posílat poptávku a čekat, než Vám přijde odpověď, abyste vůbec zjistily cenu, za kterou palivo nakoupíte. Stačí pár kliků a je objednáno. O všechno ostatní se postaráme my. A pokud jste naším registrovaným zákazníkem, tak kromě výhodné ceny dostanete ke každé objednávce i bonusové body, které můžete v budoucnu vyměnit za dopravu či manipulaci zdarma nebo pěkné dárky.   

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies