Pelety z cisterny šetří peníze, čas, námahu i přírodu!

Pelety z cisterny šetří peníze, čas, námahu i přírodu!

Co je pro vás důležitější, zhodnoťte sami, ale můžete mít klidně všechno dohromady: palivo s dopravou zdarma, kdykoli ho potřebujete i naprosto bez práce. Palivo, které není balené do sáčků, takže po něm nezůstane hromada odpadu. Palivo, které je vysoce výhřevné a kotli vám ho přiveze cisterna.

Proč právě sypané pelety?

Palivo od CDP, ať balené nebo nebalené v polyethylenových sáčcích, je samozřejmě vždy naprosto stejně kvalitní. Zákazníci si mohou vybrat jak špičkové, certifikované IVORY PELLETS Premium nebo Royal Pellets světlé, tak třeba IVORY PELLETS Standard. Ve všech případech vysoce výhřevné, s nízkým obsahem vlhkosti a minimální prašností. Proč se tedy rozhodnout raději pro palivo bez obalu?

  1. Nulová námaha při naskladnění: Volně ložené pelety vozí cisterna vybavená certifikovaným vážním systémem. Řidič pelety pomocí hadice se zpětným odtahem nafouká přesně tam, kde je zákazník potřebuje – do sila, do kotelny, technické místnosti, skladu. To znamená, že pro naskladnění paliva (třeba na celou topnou sezonu) není třeba hnout prstem.
  2. Nulový odpad: Lidé, kteří topí volnými peletami, nemusejí řešit, kam s plastovými obaly. Kvůli jejich tepelnému komfortu totiž žádný plast nevzniká. Nezatěžují životní prostředí a ušetří si několik cest ke kontejneru.
  3. Nulová doprava: Pro volně ložené pelety garantuje CDP Ivory nejlevnější distribuci. Na pile se palivo do cisterny nafouká a u zákazníka zase „vyfouká“. Není nutné využít manipulační techniku (vysokozdvižný vozík) a celé předání objednávky je otázkou půl hodinky. Po celé České republice mají zákazníci CDP, kteří si objednají 4 a více tun pelet, dopravu zdarma!

Na vašem pohodlí záleží

„Cílem všech služeb CDP Ivory je usnadnit zákazníkům nákup, doručení i nakládání s palivem. Každý krok promýšlíme do nejmenších detailů tak, abychom pelety i brikety nabízeli a vozili za co nejlepších podmínek. Komfort pro zákazníka je samozřejmě vždy na první straně,“ říká Pavel Fohler, business development manager.

Na cestu pelet od výrobce rovnou k zákaznici provozující rodinný penzion, se můžete podívat ve videu. „Hledali jsme způsob vytápění, o který se nebudeme muset starat. A protože v obci není plyn, naše volba padla na dřevěné peletky a firmu CDP. Ta nám je doveze až do sila, a my se nemusíme o nic starat,“ říká v něm Lenka šťastná.

Padesát bodů navíc

Také tentokrát vás na konci čeká soutěžní otázka. Kdo na ni správně odpoví, tomu na konto v Bonusovém programu připíšeme 50 bodů. Budou se hodit při další objednávce paliva, nebo vám třeba pomůžou k pěknému dárku či poukázce. Odpověď zašlete na mail: objednavky@cdp.cz. Držíme palce! 

Jak daleko od cisterny může řidič peletky hadicí nafoukat?

a) 10 metrů 

b) 30 metrů

c) 75 metrů

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies