Podzimní novinka: Vyměňte své body za poukázku na teplo

Podzimní novinka: Vyměňte své body za poukázku na teplo

Napadlo vás, že svým milým můžete darovat teplo? A přitom si nezamazat ruce, neunavit záda a ušetřit práci i svému autu a přívěsnému vozíku? Stačí předat úhlednou obálku s Dárkovým poukazem uvnitř. Nově ho můžete získat výměnou za body z Bonusového programu. Takže spokojení budete všichni.

„Zákazníci, kteří se registrovali v našem e-shopu, sbírají body za každý nákup. Připisujeme jim je ne po jednom, ale hezky po desítkách nebo rovnou po stovkách. A když pozorně sledují naše akce, pak jim na účtu naskakují ještě body navíc. Rozhodli jsme se, že k obvyklým odměnám, jakými je třeba powerbanka nebo detektor oxidu uhelnatého, přidáme něco speciálního. Aby mohli udělat radost třeba rodičům nebo sourozencům a nic je to nestálo,“ popisuje novinku Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Sbírání bonusových bodů je teď ještě zábavnější a také praktičtější. Dárkové poukazy v hodnotách od 500 do 5 000 korun lze uplatnit na jakékoli zboží ze sortimentu CDP, tedy na pelety, brikety, balené uhlí, krbové dřevo i zahradní sortiment. Stačí při objednávce vložit kód poukazu do pole Slevový kód/Dárkový poukaz a jeho hodnota se odečte z ceny nákupu. Dárkové poukazy platí 365 dní a lze je uplatnit pouze jednorázovým nákupem.

„Poukázky na teplo samozřejmě můžete také zakoupit, pokud vám v Bonusovém programu chybí potřebné body. Systém jsme ale nastavili tak, že i pořízení poukázky vám body okamžitě přisype,“ vysvětluje P. Fohler s tím, že při nákupu zákazníci pár korun ušetří. Například Dárkový poukaz v hodnotě 3 000 korun pořídí za 2 940, poukaz v hodnotě 5 000 korun stojí 4 900.

Věrnost se zkrátka vyplácí. Stejně jako sledování novinek. Zvláště, když topná sezona právě začíná…

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies