Proč teď? Protože do konce května jsou pelety nejlevnější

Proč teď? Protože do konce května jsou pelety nejlevnější

Na zimu stačí myslet jen jednou – teď. Když tak uděláte a zásobíte se dostatkem kvalitního, navíc ekologického, paliva, máte vystaráno po zbytek roku. Dřevěné pelety jsou řešením, které si oblíbili třeba Richard Krajčo, Roman Šmucler nebo Jozef Golonka. Díky malým válečkům lisovaným z čisté piliny vytápějí své rodinné domy i firmy levně a bez negativních dopadů na životní prostředí. Nejlepší doba k nákupu pelet je začátkem jara.

 

Ceny na minimu plus sleva k tomu

Není výhodnějšího způsobu, jak se zásobit na další zimu, než využití posezonního propadu cen. Navíc, když k němu v CDP Ivory přidáváme dopravu zdarma, několik možností platby, body navíc a jedinečný slevový kód, který z objednávky odečte dalších 300 korun. Tak neváhejte, výjimečné nákupy můžete udělat do 31. května 2021.

Biomasa je čistým zdrojem energie, při jejím spalování se do ovzduší uvolní jen tolik uhlíku, kolik ho rostliny spotřebovaly pro svůj růst - uhlíkově neutrální pelety tak nezamořují životní prostředí. Dalším bodem k dobru je velmi pohodlná manipulace a téměř nulová prašnost, kterou ocenění zejména alergici. Komu záleží na udržitelnosti, bude potěšen také zjištěním, že ve výrobě pelet je Česká republika naprosto soběstačná. Nemusíme se spoléhat na dodávky ze zahraničí, jako je tomu u plynu a začíná se tak postupně dít i v případě uhlí. Sečteno a podtrženo jsou pelety levnější, zdravější, pohodlnější a udržitelnější.

 

Na jaře vždy extra levně

Proč jsou pelety a brikety zrovna teď levné? Protože se, i když skončila topná sezona, stále vyrábějí. Odbyt je na jaře přirozeně nižší. V letošním roce se k běžným faktorům působícím na cenu přidal i mnohem menší odběr horských penzionů a hotelů, které byly tuto zimu kvůli vládním opatřením zavřené.

Proč je dobré nakupovat palivo přes e-shop? Protože tak chráníte své zdraví, nepřijdete do kontaktu s jinými zákazníky, objednávku uděláte kdekoli a kdykoli potřebujete. Navíc si přímo v e-shopu můžete zvolit způsob platby – pelety a brikety pořídíte na splátky, platbu odložíte se službou Twisto, uhradíte předem nebo zaplatíte až řidiči, který palivo přiveze. Všechno najdete na jednom místě, včetně transparentních cen a podrobného popisu každého výrobku.

 

S dárky a dopravou zdarma

Proč se registrovat v Bonusovém programu? Protože můžete za každý nákup nasbírat pěkných pár bodů a proměnit je v hodnotné dárky. Nebo za ně získat dopravu zdarma, slevové poukazy, dárkové certifikáty a podobně.

Proč se spolehnout na naši dopravu? Protože disponujeme flotilou nejmodernějších a stoprocentně spolehlivých kamionů, cisteren a vysokozdvižných vozíků Moffett, s jejichž pomocí doručíme palivo rovnou k vašemu kotli. Nejsme závislí na externí přepravě a doprava je započítána už v ceně paliva.

A nakonec: Proč objednat do 31. května 2021? Protože jen do konce měsíce garantujeme palivo za nejnižší ceny v roce, za jeho nákup připisujeme na konto 100 bodů navíc a aktivujeme slevový kód na 300 korun z celé objednávky. Stačí do ní vepsat: JAROSCDP.

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies