Profesionální doprava vám ušetří námahu i peníze

Profesionální doprava vám ušetří námahu i peníze

Stejně jako dbáme na vysokou kvalitu paliva, záleží nám na profesionálních službách. Každému, kdo si u CDP Ivory objedná pelety či brikety, je až ke kotli přivezeme certifikovanou cisternou nebo kamionem s vysokozdvižným vozíkem. S námi se nespálíte, neboť doprava po celé ČR je již v ceně paliva a od určitého objemu i bez vedlejších nákladů na manipulaci.  

Moderně rovná se bez práce

Pryč jsou doby, kdy před topnou sezonou vyráželi majitelé domků a chalup do hobby marketů, aby svá auta a přívěsné vozíky naplnili balíky paliva, to převezli domů a spolu s rodinou několik hodin skládali ke kotli. Dnes mohou šetřit svá záda i pohonné hmoty, a transport tepla na místo, které si určí, sledovat s rukama v kapsách.

„Naším posláním je zákazníkům nejen nabízet vysoce výhřevné palivo, ale také poskytovat služby, které jim jeho používání maximálně zpříjemní. Proto jsme vypracovali dokonalý logistický systém, vozový park vybavili moderními stroji a zaměstnali řidiče, kteří neztrácejí úsměv a poradí si v každé situaci,“ říká za CDP Ivory Pavel Fohler, business development manager.

Palivo stačí prostřednictvím e-shopu objednat a naše logistické oddělení se s Vámi dohodne na termínu závozu. CDP doručuje zboží standardně do 15 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Cisterny a kamiony do celé ČR

Silnice a silničky České republiky brázdí celoročně několik vozidel s nápisem CDP Ivory. Zavážejí pelety a brikety do všech koutů země, včetně těch vysoce položených a hůře přístupných. Není výjimkou, že si palivo objednává majitel horského penzionu. I v takovém případě udělá řidič maximum, aby ho doručil co nejblíže kotli. „Naše cisterny a kamiony zvládnou skutečně náročný terén. A pokud to není možné jinak, pomůže řidič náklad vyskládat třeba na lanovku,“ uvádí P. Fohler.

Zákazníci se mohou spolehnout, že palivo k nim dorazí neznečištěné a nepoškozené, přesně v takové kvalitě, v jaké si ho objednali.

Doprava s certifikátem

Volně ložené pelety přepravuje CDP Ivory v certifikovaných cisternách s nosností 14-30 tun. Jsou vybaveny digitální váhou, takže zákazník dostane paliva naprosto přesné množství. Z cisterny ho řidič na určené místo nafouká pomocí až 30 metrů dlouhé hadice se zpětným odtahem. Nikde žádný prach nebo zbytky peletek.

Pelety a brikety balené v sáčcích přiveze kamion s vysokozdvižným vozíkem Moffett. Takzvaná terénní ještěrka projede úzkými brankami, zvládne terénní nerovnosti a složí palety s palivem rychle a přesně na určené místo. Manipulátor je 245 cm široký a stejně tak vysoký.

Gratis vozíme pořád, jen teď je palivo extra levné

„Už pouze do konce května můžete využít výhodné Jarní akce s CDP, během které každoročně snižujeme cenu pelet a briket. Letos se sešla s dalším poklesem kvůli celosvětové pandemii, takže výsledná částka za zásobu paliva je mimořádně nízká. Doporučujeme tedy každému majiteli spalovacího zařízení na dřevní palivo, aby se předzásobil,“ vybízí manažer CDP Ivory. S heslem „Jarní akce s CDP“ bude registrovaným zákazníkům navíc poskytnuta sleva 300 korun.

Nakoupit pelety nebo brikety na celou další sezonu je teď výhodné a prozíravé a navíc Vám ho CDP Ivory komfortně doručí rovnou ke kotli. Vsaďte na profesionály a buďte v teple a pohodlí po celý rok.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies