Syslové se probouzejí, jděte na to jako oni!

Syslové se probouzejí, jděte na to jako oni!

cdp.cz

 

Věděli jste, že je sysel ohrožený druh? A že to jeho pověstné syslení patří spíš do obrázkových knížek než na skutečná pole? Přesto jsme si okatého sympaťáka vybrali jako maskota. Je totiž starostlivý, komunikativní a o svůj domov pečuje s láskou.

Jarní syslení ve 3 krocích

Malí chlupáči právě větří, čím si zútulnit doupě. Inspirujte se. Nepotrvá dlouho, a zima bude zase zpátky. Jaro je ideální dobou pro pořízení topiva na další sezonu. Extra výhodně!

CDP Ivory - Palivo až ke kotli

 

Jako každý rok v dubnu a květnu nabízíme majitelům kotlů na dřevní pelety i brikety možnost doplnit zásoby. Uplynulá zima byla poměrně dlouhá. Máte prázdné sklepy, sklady a kotelny? Nebo si jen chcete zafixovat současnou super cenu? Ať tak či onak, právě teď si můžete (stejně jako loni) objednat topivo ve skvělé předsezonní nabídce.

CDP Ivory - Palivo až ke kotli

 

Nezapomeňte na bonusy

Co by to bylo za nákupy, kdyby vás za ně nečekaly odměny. Registrovaní zákazníci mohou v e-shopu sbírat bonusové body, které promění v zajímavé a hodnotné ceny. Ukazuje se, že mezi nejpopulárnější patří meteostanice (jak by taky ne, když jde o vyhlížení začátku a konce topné sezony), k dispozici jsou třeba i powerbanka, výtvarné potřeby nebo odborné poradenské služby. Nezapomeňte se tedy před nákupem na našem e-shopu registrovat, protože pak je příprava na zimu nejvýhodnější:

CDP Ivory - Palivo až ke kotli
CDP Ivory - Palivo až ke kotli

 

Syslí radovánky začínají

Jděte na to chytře. Předzásobením vysoce výhřevnými peletami a briketami ušetříte finance i pozdější starosti. Využijte možnost uskladnění topiva v našich prostorách nebo komfortní dovoz přímo ke kotli. Nechejte se hýčkat profesionálními službami CDP Ivory.

A stejně jako sysli, kteří se právě probouzejí, si užívejte teplých jarních dnů!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies