Topte chytře a čtěte pozorně, máme pro Vás malou soutěž

Topte chytře a čtěte pozorně, máme pro Vás malou soutěž

Podzimní plískanice jsou zpátky. Jestli se právě rozhodujete, jakým palivem si tuhle zimu zatopíte, dejte přednost nejvyšší kvalitě. Rozhodně nemusí být nejdražší. Nekvalitní (a samozřejmě velmi levné) pelety dokážou spalovací zařízení zničit během několika hodin. Topte chytře a užijte si říjen v pohodlí.

Výhřevné, ekologické, domácí

Skvělou volbou, po které sahají naši zákazníci čím dál častěji, jsou IVORY PELLETS Premium, peletky z čistého smrkového dřeva. Lisují se výhradně z pilin tuzemských stromů, neobsahují kůru ani jiné příměsi. Vynikají vysokou výhřevností, minimální prašností a nízkým obsahem vody. Pocházejí z produkce pily Stora Enso Wood Products Ždírec, která dělá všechno pro to, aby byl každý poražený strom beze zbytku zužitkován. Kromě výroby materiálu pro dřevěnou architekturu, obalová řešení a papírenský průmysl se věnuje také peletám. Ročně jich ve Ždírci vyrobí 55 tisíc tun a řadí ho tak k největším domácím producentům.

Ke kotli s rukama v kapsách

Špičkové parametry IVORY PELLETS Premium dokládá certifikace ENplus A1, nejvyšší třída deklarující jak vynikající výhřevnost, tak nízkou prašnost i perfektní proces dodávky koncovému zákazníkovi. Díky spolupráci Stora Enso a CDP Ivory se peletky dostávají rovnou ke kotli neporušené, suché a bezvadné.

„Certifikující orgán dohlíží nejen na výrobu, ale i nakládání s palivem. Proto se můžete spolehnout, že pelety označené jako ENplus A1 do vaší kotelny doručíme v nejvyšší jakosti. Navíc si přitom můžete nechat ruce v kapsách. Volně ložené pelety totiž nafouká řidič na místo přímo z cisterny, pelety balené naveze šikovnou terénní ještěrkou, kam si ukážete,“ popisuje výhody pelet od CDP Pavel Fohler, business development manager.

Četli jste pozorně?

Pelety IVORY PELLETS Premium teď můžete mít o kousek levněji. Stačí odpovědět na následující otázku. Správný tip odměníme 50 body na vaše konto v Bonusovém programu – napište nám na objednavky@cdp.cz.Kolik tun pelet vyrobí Stora Enso Wood Products Ždírec za rok?a) 25 000 tun
b) 40 000 tun
c) 75 000 tun


Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies