Trochu přibrzdíme, ale v novém roce do toho zase šlápneme!

Trochu přibrzdíme, ale v novém roce do toho zase šlápneme!

Taky už vnímáte ten přicházející klid? Adventní čas je zkrátka pro pohodu stvořený. Udělejme si ji společně. Stejně jako vy se budete víc věnovat rodině a koníčkům, my napřeme síly na nutnou údržbu a revitalizaci. Ostatně, i peletárny plánují, jako každý rok, odstávky výroby.

Během svátečních dnů tak budeme fungovat v omezeném provozu. Objednávky, které zákazníci udělají po 4. prosinci 2020, vyřídíme s velkou pravděpodobností až začátkem ledna 2021.

„Naši řidiči jistě zahálet nebudou, distribuci paliva nepřerušíme, nicméně garanci závozu v obvyklých dodacích lhůtách můžeme poskytnout až od 4. ledna. Trochu koncem roku přibrzdíme. Jednak proto, že budeme mít kdispozici jen palivo, které peletárny zvládnou vyrobit, a pak také, aby i naši zaměstnanci mohli nabrat síly do dalšího roku,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Žádná objednávka ale nezůstane nevyřízena, každé se budou pracovníci CDP věnovat. V případě jakýchkoli potíží nebo dotazů se na ně mohou zákazníci samozřejmě obracet.

Přejeme všem krásný advent, prožijte ho ve zdraví, v radosti a s těmi, s nimiž je vám dobře. Na viděnou a na slyšenou v roce 2021!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies