Už to frčí. Jarní kampaň je plná výhod

Už to frčí. Jarní kampaň je plná výhod

Začátkem dubna jsme spustili oblíbenou jarní kampaň. Díky ní nakoupíte pelety a brikety za nejlepší ceny v roce a ještě získáte bonusy a slevu navíc. Předzásobení palivem využívají tisíce domácností. Přidejte se k zákazníkům, kteří díky výhodným nákupům šetří svůj rodinný rozpočet i starosti. Pořizovat palivo těsně před zimou je drahé a stresující.

Vaše radost, naše radost

Pojďme si jaro zpříjemnit, jak jen to jde. Věříme, že majitelé spalovacích zařízení ocení péči, kterou celoročně poskytujeme, a zaradují se z mimořádných výhod, které přicházejí právě teď.

Ceny? V rámci dvouměsíční kampaně pořídíte zásobu pelet a briket o několik tisícikorun levněji. Například: IVORY PELLETS Premium (15kg sáčky), v zimě 6 990 Kč/t, na jaře 6 190 Kč/t. Briketa RUF buková, v zimě 6 390 Kč/t, na jaře 4 990 Kč/t.

Bonusy? Každý registrovaný zákazník získává při nákupu na své konto několik desítek bonusových bodů. Na jaře k nim navíc automaticky připisujeme dalších 100. Takže na hodnotné dárky, za které můžete body vyměnit, dosáhnete ještě rychleji.

Slevy? Ano, máme pro vás i jednu speciální radost. Zadejte při objednávce slevový kód a naúčtujeme vám ještě o 300 Kč méně. Nezapomeňte, heslo zní: Jarní akce s CDP.

Termín? Kampaň končí 31. května 2020. Po tomto datu se ceny paliva budou pomalu a postupně vracet na sezonní úroveň.

Kdy, když ne teď

Přísloví „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“ známe všichni dobře. Platí jak při řešení každodenních úkolů, tak při plánování na delší období. Právě teď je dobré si ho připomenout. Využijte jarní akci a nakupte palivo za nejlepší ceny. Přivezeme vám ho, kam řeknete, nebo uskladníme v našich silech. Stejně jako po celý rok, i nyní můžete využít rozložení platby do 10 měsíců.

Jaro je tady, ať žije zima. Buďte připraveni!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies