Za Vaší věrnost Vás odměníme

Za Vaší věrnost Vás odměníme

Za Vaši věrnost Vás odměníme

V měsíci říjnu jsme pro Vás připravili spoustu novinek. Spustili jsme nový e-shop, který Vám umožní pohodlně objednat palivo prakticky odkudkoli dokonce i pomocí mobilu či tabletu. Novinkou je možnost registrace, která Vám zajistí přístup k výhodným cenám, informacím o novinkách, akcích a možnost využívat výhod Bonusového programu.

Jak se registrovat?

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí kliknout na odkaz Přihlášení uvedený na horní liště e-shopu. Po vyplnění jednoduchého formuláře získáte přístupové kódy pro přihlášení. Po přihlášení budete moci nakupovat za zvýhodněné ceny, sledovat své objednávky, historii nákupů a využívat další praktické funkce. Našim věrným zákazníkům, kteří se u nás připravují na topnou sezónu, celý proces usnadníme a vygenerujeme jim přístupové kódy automaticky.

Jak funguje Bonusový program?

Je to velmi jednoduché. Chceme, aby se Vám věrnost vyplatila. Bonusový program je určen všem registrovaným zákazníkům, kteří u nás nakoupí pelety, brikety, či balené uhlí. Za každý nákup získáváte body, které se Vám budou připisovat na Váš klientský účet. Stav Vašeho účtu zjistíte po přihlášení a kliknutí na Vaše jméno. Věrnostní body se Vám připíší na Váš účet do sekce Použitelné body až po zaplacení objednaného zboží. Získané body budete moci vyměnit za výhody, slevy a dárky, které naleznete v katalogu Bonusového programu, který chceme do budoucna neustále rozšiřovat. Startovací balíček výhod Vám představíme v měsíci listopadu. Nicméně neváhejte a využijte registrace co nejdříve, protože za každou objednávku v měsíci říjnu Vám připíšeme 100 bonusových bodů navíc!!! A to se vyplatí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies