Zahořeli jste láskou? Máte u nás slevu!

Zahořeli jste láskou? Máte u nás slevu!

Svátek zamilovaných lze slavit různě. Obvykle býváme zasypáni plátky růží a zaliti vědrem šampaňského. Co je však největším důkazem lásky? Přeci teplo u srdce, planoucí zrak a žhavá vyznání. Ano, kdo miluje, ten zkrátka hoří.

A protože vaše kotle milují naše pelety, připravili jsme pro ně speciální Valentýnskou akci. Aby měly pořád plné zásobníky a do léta nevyhasly. Od 10. do 17. února zlevňujeme certifikované IVORY PELLETS Premium, a to jak balené, tak volně ložené.

„Tyto pelety patří k nejprodávanějším, proto jsme je do akce vybrali. Vyhovují totiž kamnům i automatickým kotlům, jsou vysoce výhřevné a bezprašné. Používáním ekologického topiva s nulovou bilancí CO2 chráníme životní prostředí i spalovací zařízení. Láska může mít mnoho podob. CDP ji svým zákazníkům projevuje špičkovými službami, kvalitními produkty a celoroční péčí. Slevové akce jsou příjemnou třešničkou na dortu,“ říká Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Doplňte zimní zásoby a dopřejte si pohodového Valentýna. S vědomím, že svou láskou k biomase šetříte přírodu a podílíte se na zdravé budoucnosti našich dětí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies