Zahrady nepočkají, dopřejte jim to nejlepší

Zahrady nepočkají, dopřejte jim to nejlepší

Volnější dny ještě více lákají k zahradničení a úpravám okolí domů i chalup. Pokud patříte k těm, kdo milují pohled do rozkvetlých zákoutí a těší je sklízet vlastní zeleninu i ovoce, jistě přivítáte možnost nechat si dopravit potřebný zahradní sortiment přímo na pozemek. Naše zvýhodněná nabídka vám ušetří nejen finance, ale i námahu.

Levnější mulč, substrát i kámen

„S příchodem jara roste poptávka po přírodních materiálech vhodných kúpravám zahrad, parků, ale i okolí domů a veřejných prostranství. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli mulč, substrát a dekorační kámen,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory s tím, že právě teď je mohou zákazníci pořídit se značnou slevou.

Smrková mulčovací kůra je levnější o 28 procent, modřínová o 19 procent, na zahradnický substrát dává CDP slevu ještě vyšší – pěstební stojí o 28 procent méně než obvykle, trávníkový dokonce o 39 procent. Podobně výhodný je i nákup kamenné kůry a kačírku.

Bez práce a s bonusy

Zdůrazněme ještě, že dopravu zákazníci neplatí a ušetří také svá záda a ruce – balíky big bag jim na místo určení složí řidič vysokozdvižným vozíkem Moffett. „Stejné pohodlí, jaké nabízíme při zásobování palivem, poskytujeme v rámci prodeje zahradního sortimentu. To znamená dopravu zdarma, složení zboží přesně tam, kam je potřeba, platbu předem nebo kartou přímo u řidiče,“ popisuje P. Fohler.

Registrovaní zákazníci mohou navíc počítat s bonusovými body, které se jim na konto okamžitě po nákupu přičtou. Promění je za pěkné a praktické dárky.

„Samozřejmě stále rozvážíme i dřevěné pelety, brikety a balené uhlí. Do konce května za extra výhodné ceny. Podívejte se na nabídku,“ doplňuje business development manager.

Za zahrady krásnější

Vyberte si v e-shopu, co potřebujete. Pokud si nevíte rady nebo potřebujete s něčím pomoci, obraťte se na Františku Staňkovou (e-mail: objednavky@cdp.cz).

Jaro je tady a zahrady volají po péči. Přejeme vám krásné chvíle strávené na čerstvém vzduchu a bohatou úrodu!

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies