Zahrady volají: Vyhrnete si rukávy, anebo…?

Zahrady volají: Vyhrnete si rukávy, anebo…?

Letošní jaro si dalo trochu načas, takže právě teď přichází doba pro namasírování svalů a zapřažení vozíku za auto. Anebo můžete sednout k tabletu a všechno, co k jarnímu zvelebování zahrady potřebujete, objednat v našem e-shopu. Zahradní sortiment, ale i palivo (jak jste zvyklí) dodáme rychle a bezpracně. Vaše zahrada, vaše záda i vaše peněženka vám poděkují.

 

Kamenná kůra, písek i kačírek

Je-li už máj zahradníkem, není stodol milovníkem. Podle pranostiky bychom se v květnu měli zřejmě víc než sázení a vysévání věnovat přípravným pracím. Ostatně chladné dny tomu docela nahrávaly. Opravit chodníčky, doplnit skalku, vysypat kraje bazénu, prostor pod lavičkou. Anebo rovnou založit rybníček či postavit dětem pískoviště.

Jestli se vám taková představa líbí, ale od realizace vás odrazuje cesta pro materiál, jeho naložení a vyložení z přívěsného vozíku (nebo snad ze sedadel osobního auta; kolik bince v něm zůstane), nezoufejte. Kamínky, kamennou kůru i třeba písek můžete mít před domem zcela bez námahy.

„Veškerý zahradní materiál, který si objednáte přes e-shop CDP Ivory, vám přivezeme rovnou k zahradě, zabalený, na paletách a kamkoli v České republice. Z kamionu ho naši řidiči vyloží s pomocí šikovného vysokozdvižného vozíku Moffett,“ říká Pavel Fohler, business development manager CDP s tím, že teď je navíc řada produktů k mání za sníženou cenu.

 

Mulč, substrát a zemina

Některým záhonům sluší a prospívá naopak měkká, vlhká a lehká mulčovací kůra. I její čas právě nadešel. Pokrýt jí můžete prostor kolem keřů, živých plotů, stromků, hodí se i do truhlíků nebo pod dětské prolézačky a houpačky. Udržuje v půdě potřebnou vláhu, zabraňuje prorůstání plevele a v zahradách vytváří na pohled velmi příjemná zákoutí i ostrůvky.

„Stejně jako okrasný kámen, také mulčovací kůru vozíme zákazníkům na paletách, a to v balících o objemu 2 m3. Objednat si mohou i zahradnický substrát nebo substrát speciálně určený pro zakládání trávníků. Dovezeme zároveň i záhonovou zeminu vhodnou k pěstování květin či zeleniny,“ vypočítává P. Fohler.

 

Na palivo není nikdy brzy

V neposlední řadě jsou jaro a začátek léta vhodné k nákupu zásob paliva. Možná se ptáte proč, když slunce pálí a kotle mohou odpočívat. Tak právě proto!

„Po topné sezoně je vždy dobré vyčistit kotelnu, prohlédnout spalovací zařízení a začít přemýšlet o novém naskladnění paliva. A nejen přemýšlet – před podzimem totiž bývají pelety a brikety levnější, navíc naše kamiony a cisterny jsou rovnoměrně vytížené, takže můžeme nabídnout krátké dodací lhůty. Naprosto bez stresu a s tím, že při větších objednávkách paliva je doprava zdarma,“ vysvětluje manažer.

Jaro je, zdá se, ideální období pro přípravu na pohodové léto, báječný podzim a zimu v teple. Využijte výhodných cen, dopravy zdarma a bezstarostného objednání. Abyste měli zahrady jako ze škatulky a kotelnu plnou kvalitního paliva.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies