Zahřejte dárkem, co vydrží až do jara

Zahřejte dárkem, co vydrží až do jara

Vánoce si chceme připravit co nejkrásnější, takové, abychom na ně dlouho vzpomínali. Díky společně prožitým chvílím i pro sdílenou radost z dárků. Jděte na to od lesa. Zabalte pod stromeček teplo, které vydrží až do jara. A ne, nemyslíme huňatou čepici ani norkový kožich. Dárek s logem CDP je lehoučký jako pírko.

 

Týdny tepla v jedné obálce

„Stejně jako každý rok, také letos mají naši zákazníci možnost pořídit svým blízkým dárkové poukazy. A to s několika výhodami. Za prvé kvůli nim nemusí nikam do obchodu ani na poštu – pošleme je mailem. Za druhé je nakoupí velmi výhodně a za třetí jimi potěší i příbuzné, kteří tvrdí, že už všechno mají a nic nepotřebují. Teplo se totiž hodí každému. Zvlášť v době, kdy ceny elektřiny a plynu rostou před očima,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Dárkové poukazy lze pořídit v hodnotách od 500 do 5 000 korun a obdarovaný je může vyměnit jak za palivo, tak jakýkoli další sortiment z nabídky internetového obchodu www.cdp.cz. Podle Pavla Fohlera jsou ale poukázky skutečně uplatňovány nejčastěji na nákup pelet nebo briket. Díky dárku v nenápadné obálce získá obdarovaná domácnost teplo na několik týdnů.

 

Za body nebo se slevou

Kdo se rozhodne dárkovou poukázku pořídit, může ji „zaplatit“ buď svými body nasbíranými v Bonusovém programu, nebo běžným převodem peněz na účet CDP. V obou případech ušetří.

Bonusový program je nastaven tak, aby za každý nákup, který zákazník provede, připsal na jeho konto pěknou hromádku bodů. Může si tak nastřádat dostatek bodů k pořízení dárkové poukázky (nebo malých či větších dárků). V případě, že hodlá poukaz koupit, poskytne mu CDP slevu.

„Věrným zákazníkům, kteří třeba své body uplatnili na dárky, nebo jich zatím na kontě nemají dostatek, poskytujeme na pořízení poukazů slevu 2 procenta,“ říká Pavel Fohler.

 

Bez starostí pro všechny strany

Dárek v obálce ušetří starosti obdarovávajícímu i obdarovanému. Ten prví ušetří čas i finance, druhý získá teplo a perfektní servis CDP. „Pelety nebo brikety vozíme rovnou ke kotli, bez ohledu na roční období či náročnost terénu. Naši řidiči se vždycky snaží dopravit palivo přesně tam, kde ho odběratel potřebuje mít,“ popisuje business development manager s tím, že volně ložené pelety do kotelen nebo sil obvykle foukají z cisterny, balené pak z kamionu přepraví pomocí terénní ještěrky.

Starosti o teplo nemusí mít tuhle zimu nikdo. Stačí využít dárkových poukazů a udělat radost sobě nebo svým blízkým. Ideálně všem. Abyste nejen Vánoce, ale i další mrazivé dny strávili všichni v pohodlí a teple.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies