Zavádíme EET: Komfort ani kvalitu služeb to neovlivní

Zavádíme EET: Komfort ani kvalitu služeb to neovlivní

Rádi bychom Vám oznámili, že od března tohoto roku zavádíme elektronickou evidenci tržeb (EET). Při úhradě zboží tak obdržíte účtenku s povinnými údaji. Jiné změny naši klienti nezaznamenají.

„V souvislosti s novými právními předpisy, zejména zákonem č. 112/2016 Sb., jsme se připojili k elektronické evidenci tržeb. Od 1. března máme povinnost zaslat datovou zprávou údaje o každé evidované tržbě správci daně a zákazníkovi vystavit účtenku s unikátním kódem,“ říká jednatel naší společnosti CDP IVORY Jiří Vrba. Účtenka může být vystavena jak v tištěné podobě, tak zaslána elektronicky (zejména v případě nákupu přes e-shop a platbě převodem).

Pro Vás, zákazníky CDP IVORY, se nic nemění: Kvalitu, rozsah i komfort služeb v plné míře zachováváme. Není třeba se obávat jakýchkoli potíží, a to ani při nákupu v našem e-shopu, ani během úhrady objednaného topiva. Nadále bude možné platit převodem nebo přímo řidiči, a to jak kartou, tak hotově.

V rámci neustálého zvyšování efektivity služeb jsme otevřeni zpětné vazbě zákazníků. Sám Jiří Vrba, jednatel naší společnosti, Vás vybízí, abyste se o své zkušenosti s EET podělili prostřednictvím facebookové stránky, v případě nejasností se obrátili přímo na vedení naší společnosti.

Doprava pelet, briket a baleného uhlí až ke kotli, pohodlný nákup prostřednictvím uživatelsky vstřícného e-shopu i bonusový program s řadou atraktivních odměn – to vše zůstává. Zavedení elektronické evidence tržeb naše služby ani kvalitu produktů neovlivní.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies