Zimní Kotelna je plná informací, nechybí ani dárek

Zimní Kotelna je plná informací, nechybí ani dárek

Do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, my už pro vás ale dárek máme. V dalším, tentokrát zimním vydání časopisu Kotelna, ho objevíte úplně vzadu. Rozhodně si však před jeho nalistováním pročtěte také stránky předchozí. Dozvíte se vše, co by měl majitel či provozovatel kotle na biomasu vědět. Jak už je v Kotelně zvykem, nechybí ani inspirace, tipy a rady, komiks či novinky ze světa IVORY Group.

Přečtěte si třeba, jak šikovného pomocníka jsme letos pořídili. Moffett, pohybující se jako krab, patří ke špičce mezi vysokozdvižnými vozíky. Seznamte se s Františkou Staňkovou, usměvavou dámou, která v CDP Ivory zvedá telefony a občas se skutečně od srdce zasměje. Zjistěte, jak nakupovat palivo na splátky, proč je kotel na biomasu výhodný nebo co si o vytápění peletami myslí Češi. Máte všechny potřebné revize? Informace najdete v Kotelně.

Lidí, vytápějících své objekty ekologicky a ekonomicky, stále přibývá. Máme velkou radost z rozšiřování služeb, které našim zákazníků ulehčují práci a snižují náklady na provoz domů, bytů, chalup i celých sídlišť nebo nemocničních zařízení. V novém vydání Kotelny se dočtete také o počinech IVORY Energy, která nabízí řešení na klíč v oblasti managementu tepleného hospodářství.

Přejeme vám příjemné a inspirativní čtení v teple vašich domovů. 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies