ZKUŠENOSTI VÝHERCE PELET S CDP IVORY

ZKUŠENOSTI VÝHERCE PELET S CDP IVORY

Pan Miloslav pochází z malé obce nedaleko Strakonic. Peletami topí již pět let. Na pořízení kotle využil dotační podpory od státu.

Jelikož do obce, kde pan Miloslav žije, není přiveden plyn, rozhodoval se mezi uhlím, elektřinou a peletami. Z důvodu komfortní, časově nenáročné obsluhy a ekonomiky provozu zvolil vytápění peletami. Jako každý peletový nováček neměl zkušenosti s nákupem paliva, a proto dal na doporučení od svého topenáře a využil služeb CDP IVORY. A nelituje!!

V průběhu pětileté historie vytápění peletami zkusil dvakrát využít i lokálního necertifikovaného dodavatele, ale nakonec se vždy vrátil ke kvalitní a komfortní službě CDP IVORY. Poslední tři roky již neobjednává nikde jinde než u nás.

Aktuálně odebírá balené pelety, nicméně do budoucna uvažuje o vybudování skladovacího sila pro dodávku volných pelet cisternou. Hlavním důvodem je zvýšení pohodlí obsluhy kotle. Sám si totiž vytápění peletami zvolil zejména z důvodu komfortu vytápění a možnosti ovládat kotel na dálku.

Ještě jednou gratulujeme šťastnému výherci a těšíme se na další dodávky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies