Zůstaňte v teple. Palivo vozíme každý den

Zůstaňte v teple. Palivo vozíme každý den

Víc než kdy jindy teď platí: Všude dobře, doma nejlépe. Čeká nás náročné období, které bude většina lidí zřejmě trávit v obývacích pokojích. Rádi se postaráme o vaše pohodlí a stejně jako dřív vám přivezeme palivo až ke kotli. Abyste se cítili dobře a současný stav přečkali v co nejlepším komfortu.

Na našich službách se proto nic nemění. Stále můžete pelety, brikety i uhlí objednávat prostřednictvím počítače, mobilu nebo tabletu z pohodlí obýváku. Stále je vám k dispozici flotila certifikovaných cisteren a šikovných řidičů. Stále funguje Bonusový program, nákup paliva na splátky a komfortní dodávka paliva, ze které nebolí záda díky nadstandardní manipulační technice v podobě terénních ještěrek pro balené palivo. A stále vozíme po celé České republice, kromě obcí uzavřených hygieniky.

Ve štychu vás nenecháme!

S ohledem na vývoj situace a obecně doporučované postupy se jen, prosíme, držme zásady minimalizace osobního kontaktu.

  • Řidič, který k vám palivo přiveze, si bude ústa i nos krýt rouškou. Udělejte totéž.
  • Dodržujte mezi vámi a řidičem odstup nejméně 2 metry. Nechejte ho dělat jeho práci v klidu a tak, jak je potřeba.
  • Palivo zaplaťte nejlépe už při objednání převodem na účet. Pokud to není možné, využijte bezkontaktní platební terminál, kterým je vybaveno každé naše vozidlo.

Buďme k sobě ohleduplní. Buďme vstřícní a chápaví. Zachovejme chladnou hlavu.

Věříme, že citlivým přístupem, dobrou komunikací a úsměvem (byť schovaným pod rouškou) zvládneme udržet zásobování palivem na špičkové úrovni. Tak, jak jste zvyklí.

Přejeme vám hodně zdraví, sil a odhodlání. Zůstáváme s vámi.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies