4 tuny zadarmo? Rozdáváme palivo i radost

4 tuny zadarmo? Rozdáváme palivo i radost

Chcete vědět, jaké to je vyhrát plnou kotelnu kvalitních pelet? Podívejte se na příběhy šťastlivců z naší jarní soutěže. Paní Jaroslava  využívá peletové vytápění ve své firmě (a popelem přilepšuje stromům v sadu), pan Pavel si pochvaluje přechod od balených pelet na volně ložené. Do sila mu je každou sezonu foukáme cisternou. Oba měli radost rovnou dvojitou – nejen, že si užívají komfortu a příjemného tepla, navíc jsme jim nedávno předali certifikáty na 4 tuny paliva gratis.

Teď máte šanci i vy!

Zimní soutěž o palivo zdarma odstartovala 1. září. Potrvá až do 20. prosince a zúčastnit se může každý, kdo v tomto termínu nakoupí prostřednictvím e-shopu www.cdp.cz minimálně 2 tuny paliva. Tedy pelet, briket nebo baleného uhlí. Jedinou podmínkou je být registrovaným zákazníkem CDP.

O co se hraje?

V banku jsou 3 dárkové poukazy na dodání paliva stejného objemu a typu, jaké si zakoupíte. První vylosovaný soutěžící získá certifikát na maximálně 4 tuny (nebo 4 palety) pelet, briket či uhlí, na další dva čekají certifikáty s hodnotou maximálně 2 tuny (nebo 2 palety). Losovat budeme 21. prosince 2018 a výhercům radostnou novinu sdělíme telefonicky.

Pojďte štěstí naproti

Využijte výhodných cen a pohodlného dodání paliva až ke kotli. Vsaďte na kvalitní výrobky i perfektní servis, který zákazníkům již více než 10 let let poskytujeme. Zima, ač to tak možná nevypadá, přijde brzy. Topte chytře, ekonomicky a ekologicky. Včasnou koupí pelet, briket nebo uhlí od CDP Ivory si zajistíte klidné podzimní dny a ještě možnost vyhrát pořádnou porci paliva. Mít v silu, sklepě či garáži 4 tuny navíc se vždycky hodí.

Dobrá zpráva na konec

I když nás to mrzí, vyhrát nemůžou všichni. Dobrá zpráva ovšem je, že pro každého máme připraveny krásné odměny v Bonusovém programu. Kromě praktické meteostanice, power banky a poukazů do Alzy mezi nimi nově najdete mimořádně prospěšný detektor oxidu uhelnatého. Nakupovat palivo u CDP Ivory je zkrátka výhodné po všech stránkách.

Přejeme krásné dny a držíme vám palce. Zimní soutěž je v plném proudu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies