PROFILINE

ProfiLine představují novou řadu dřevěných pelet, které jsou ekonomicky výhodnou alternativou certifikovaným peletám. Pelety ProfiLine jsou určeny pro kotle vyšších výkonových řad. Tyto kotle slouží k vytápění objektů, jako jsou např. školy, bytové domy, hotely, penziony, nemocnice. Velmi se hodí také pro profesionální provozovatele kotelen na dřevěné pelety.

Palivo je vyrobeno z kvalitní a čisté dřevní biomasy s parametry:

  • dřevní pelety 8 mm,
  • výhřevnost 17,3 MJ/kg,
  • obsah popela < 0,9 %, vlhkost < 9 %.

Parametry výhřevnosti a popelnatosti jsou tedy jen nepatrně horší než u paliva nejvyšší kvality, ale cena je výrazně nižší.

Komfortní dovoz zajišťujeme zdarma!

Společnost CDP Ivory je známa svým propracovaným distribučním systémem pelet a svou léty ověřenou profesionalitou v tomto oboru. Pelety ProfiLine dopravujeme následujícími způsoby:

  • Rozvoz CISTERNOU – certifikovaná cisterna s vlastním vážním systémem a integrovaným odsáváním (maximální kapacita 26 tun)
  • Balíky BIGBAG 1000 kg – nákladní auto vybavené VZV Moffet (manipulace po pozemku a do skladu)
  • Dopravu zdarma zajišťujeme po celé České republice, na Slovensku platí pro kraje Žilinský, Trenčianský, Bratislavský a Trnavský.

Zkušenosti z testování na kotlech HERZ, Verner a Hamont

Ohlasy na palivo ProfiLine od profesionálních provozovatelů kotlů jsou inspirující a hodnocení velmi kladné.

HERZ

CDP IVORY dodává pelety do mnoha kotelen, ve kterých jsou instalovány kotle HERZ. Díky tomu máme důkladně vyzkoušené i palivo CDP IVORY ProfiLine z biomasy ve více druzích našich kotlů. Jedním z příkladů je kotel Herz Firematic 100, který vykazoval při použití pelet ProfiLine jak vysoké hodnoty výhřevnosti (účinnost), tak velmi nízkou popelnatost. Pelety ProfiLine představují velmi dobrý standard a plnohodnotné palivo za velice výhodnou cenu.

Ing. Róbert Krakovik, manažer prodejního týmu

VERNER

Společnost CDP IVORY je certifikovaným dodavatelem paliva pro kotle VERNER. Díky tomu, že sami provozují naše kotle, nejlépe rozumějí tomu, jaké palivo je nejvhodnější. Společnosti VERNER a CDP IVORY společně sledují a vyhodnocují více parametrů dodávaného paliva. Není to pouze výhodná cena, ale i výhřevnost paliva, a tím i vyšší účinnost kotlů VERNER. Já osobně jsem pravidelným zákazníkem CDP IVORY a jejich paliva Vám mohu vřele doporučit.

Radovan Dušátko, obchodní ředitel společnosti VERNER a.s.

HAMONT

Musím říci, že zkoušky pelet ProfiLine proběhly nad očekávání dobře. Zapalují se v automatu bez potíží, i po vyhasnutí a opětném zapálení nestruskovatí a nelepí se. Výhřevnost je dostatečná k dosažení nominálního výkonu kotle, popel se netaví, po vyhoření pelet se pěkně rozpadá a bezproblémově padá do popelové části kotle a je šneky dopravován do popelníku, což je důležité pro automatický provoz. Udělali jsme test i na spaliny a můžeme konstatovat, že při měření běžných emisních parametrů se hodnoty CO, CO2, NOx pohybovaly v toleranci běžných dřevních biomasových paliv. Na základě těchto zkušeností se spalováním je můžeme doporučit jako vhodné palivo pro kotle HAMONT 40–500 kW.

Ing. Rostislav Uher, CATfire Service & Trading s.r.o.

Objednávky

Kontaktujte nás pro zaslání individuální nabídky.
Kostelecká 908
196 00 Praha 9 – Čakovice

e-mail: profiline@cdp.cz

tel. +420 733 681 573

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies