Body? Body? Sbírat je můžete při každém nákupu

Body? Body? Sbírat je můžete při každém nákupu

Plyšové příšerky, slevy na pánvičky nebo sešity s recepty jsou možná fajn, ale prodejci je tak rychle obměňují, že než stihnete nasbírat potřebný počet samolepek či razítek, je po „akci“. My na to jdeme jinak. Body za nákupy připisujeme pořád. A vyměnit je můžete za věci skutečně praktické.

 

Alfou a omegou je jednoduchost

Péče o zákazníky má v CDP Ivory mnoho podob. Od doručení paliva ke kotli přes pohodlné objednání, řadu výhodných nabídek až po odměňování menšími i skutečně velkými dárky. „Velmi si vážíme věrnosti těch, kdo u nás nakupují. Jejich spokojenost je naší prioritou,“ říká Pavel Fohler, business development manager. A dodává, že na začátku i konci zákaznického servisu je snaha o maximální jednoduchost.

Věrnostní systém může využívat každý, kdo se na www.cdp.cz zaregistruje a nakoupí. K výběru jsou nejen kvalitní pelety a brikety, ale také krbové dřevo a zahradní sortiment. Za každých 1 000 korun, které zákazník zaplatí, se mu na konto připíše obvykle 10 bonusových bodů. A zůstanou mu do doby, než se je rozhodne vyměnit za některý z prezentů.

Body nikam nemizí, jejich platnost není časově omezena. Zkrátka, ať už u CDP nakupujete poprvé, nebo jste zákazníky s pětiletou historií, máte stejné, férové podmínky.

 

Hrneček, nabíječka, poukázky

„Bonusový systém CDP Ivory jsme vystavěli tak, aby byl nejen naprosto transparentní, ale taky abyste vždycky věděli, nač body sbíráte. Odměny proto téměř neměníme, maximálně rozšiřujeme jejich nabídku,“ vysvětluje Pavel Fohler.

Vybírat je opravdu z čeho. Kdo má na kontě pár set bodů, může sáhnout třeba po pastelkách, čepici s bambulí, hrnku nebo ptačím krmítku. Na vytrvalejší „sběratele“ čeká bambusová meteostanice, powerbanka, nabíječka či detektor oxidu uhelnatého. A ti, kteří si našetří bodů ještě víc, mohou sebe nebo své milé potěšit dárkovým poukazem na nákup paliva a do Alzy.

„Body přepočítáváme na hodnotu voucherů pro zákazníky velmi výhodně. Například dárkový poukaz na nákup paliva v hodnotě 1 tisíc korun můžete pořídit za 899 bodů,“ uvádí manažer.

 

Občas se mrkněte

Jak píšeme o pár řádků výš – odměny se ve věrnostním programu příliš nemění. Ale čas od času se mezi nimi objeví novinky. Sledujte Bonusový program, aby vám nic neuteklo. A mrkněte se taky na své konto. Nenastřádali jste si na něm už pořádnou hromadu bodů, které leží ladem?

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies