Briketa válcová PREMIUM

-9 %
Doprava s Moffettem
Briketa válcová PREMIUM
Běžná cena za kg: 11,6 Kč s DPH
Cena za kg: 10,6 Kč s DPH
kgKoupit zboží
Celkem:
( bez DPH)
Za nákup produktu lze po registraci získat minimálně106 bodů
Dostupnost:
Skladem
Odběr v násobcích:1000 kg
KódBR01
VýrobceEKOBRIKETY s.r.o.
Záruka2 roky
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Vratná paleta
1ks
PopisParametryDoprava

České válcové brikety Premium jsou vyrobeny z čistého dřevního odpadu, konkrétně sušených bukových a smrkových pilin a hoblin s příměsí kůry. Jejich tmavě hnědá barva poukazuje právě na přítomnost tvrdého bukového dřeva, které v kombinaci s jemnou složkou briket zaručuje nejdelší dobu hoření a žhnutí.

Kvalitní dřevěné brikety nezatěžují při spalování životní prostředí, lze jimi topit okamžitě, snadno se skladují. Vysoká výhřevnost a minimální nároky na prostor z nich dělají ideální volbu pro majitele kotlů na dřevoplyn. Bez potíží je lze použít také v kotlích na dřevo nebo uhlí, kachlových kamnech, otevřených krbech a krbových vložkách.

Speciálně krby a kachlová kamna mohou vykazovat citlivost na topení mokrým nedosušeným dřevem, což má za následek poškození vyzdívky. Při topení kvalitními dřevěnými briketami takové riziko zcela odpadá.

Čím jsou brikety Premium výjimečné?

  • Jde o nejkvalitnější brikety ze sušených bukových a smrkových pilin a hoblin s příměsí kůry.
  • Velké slisování briket zaručuje vysokou výhřevnost a dlouhou dobu hoření.
  • Při správných podmínkách žhnou více než 6 hodin.
  • Použitím čistého dřevního odpadu nezatěžují životní prostředí.

Brikety Premium skladujte v suchu, bez přímého kontaktu s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevěných briket nemá vliv.

Před rozděláním ohně můžete brikety nalámat na menší kousky. Při hoření zvětšují objem, neplňte jimi proto celé topeniště. Popel můžete použít jako účinné zahradní hnojivo.

VýrobceEKOBRIKETY s.r.o.
Slisování1210 kg/m3
Výhřevnost< 18,0 MJ/kg
MateriálBukové a smrkové piliny
Obsah popele< 0,95 %
Obsah vody< 9,2 %

Balené palivo na paletách - doprava nákladním vozem

Balené palivo složené na paletě přivezeme na vámi určené místo nákladními vozy vybavenými terénním Moffetem. Takzvaná „terénní ještěrka“ zvládne projet úzkými branami, průjezdy nebo zahradou. Je ovšem dobré pamatovat na fakt, že manipulátor je široký 245 cm a stejně tak vysoký.

Palety s palivem složí řidič přesně na místo, které sami určíte a vám odpadá starost s pracným ručním skládáním pytlů do garáže či přístěnku. Jde o velmi pohodlný způsob, jak se komfortně připravit na topnou sezonu.

Pokud si objednáte 2 a více palet, máte dopravu po celé ČR zdarma.

CENÍK SLUŽEB A POPLATKŮ

Doprava pelet, briket a uhlí na paletách pomocí nákladního auta s manipulačním vozíkem:

POČET PALET TARIFNÍ PÁSMO CENA PŘEPRAVY CENA MANIPULACE
1 paleta Střední Čechy a Moravskoslezský kraj 300 Kč 190 Kč
1 paleta Celá ČR 600 Kč 190 Kč
2-3 palety Celá ČR Zdarma 190 Kč
4 a více palet Celá ČR Zdarma Zdarma

Standardní doba manipulace je 30 min na jednu objednávku. Pokud doba manipulace přesáhne tuto dobu, bude účtován manipulační poplatek 300 Kč za každých započatých 30 min navíc.

Dodací podmínky

Objednané zboží standardně dodáváme po celé ČR do 15 pracovních dní od přijetí objednávky. Upozorňujeme, že na začátku topné sezóny (období srpen až listopad) se doba dodání může výrazně prodloužit (30 pracovních dní i déle).