Brikety za zaváděcí ceny. Jen tento týden!

Brikety za zaváděcí ceny. Jen tento týden!

Briketový týden přináší plošnou slevu

Využijte jedinečnou akci, brikety už levnější nebudou! Uvádíme na trh novou řadu IVORY Briketts, a tak na všechny její produkty dáváme skvělou plošnou slevu. Speciální briketový týden začíná v pondělí a končí nedělní půlnocí.

Kdo ještě vytápění briketami s komfortní dodávkou až ke kotli nevyzkoušel, má teď jedinečnou možnost. Kdo je už používá, jistě se raduje. Novou řadu IVORY Briketts může každý zákazník CDP Ivory vyzkoušet za extra zvýhodněnou cenu, se slevou 200 korun na tuně. Jedinečná nabídka však platí jen od 13. do 19. května! A zahrnuje dopravu přímo ke kotli.

Dřevěné brikety se hodí do kotlů na dřevoplyn, dřevo i uhlí, do kachlových kamen, krbů, krbových vložek i zahradních grilů. Brikety produkují jen malé množství kouře bez škodlivých plynů, mají vynikající výhřevnost, dobře se s nimi manipuluje a pohodlně se skladují.

Z čeho můžete vybírat?

Pokud hodláte topit stejným palivem ve dne i v noci, doporučujeme válcové IVORY BRIKETTS Hard z bukových a dubových pilin a hoblin. Ekonomičtější variantu představují válcové IVORY BRIKETTS Smart. Jsou vyrobeny ze směsi měkkého dřeva a vykazují střední dobu hoření. Jsou tedy vhodné především pro topení přes den. Tmavě hnědé IVORY BRIKETTS Night vydrží hořet až 10 hodin, proto jsou výborné k nočnímu vytápění. Obsahují piliny a hobliny čistého dřeva a stromové kůry. Žádné z těchto briket nejsou obohaceny o pojiva nebo příměsi.

V ceně briket, i po slevě, je zahrnuta doprava kamkoli v České republice. Při odběru nejméně jedné palety paliva vám je složíme kamkoli (téměř) ukážete. Brikety vozíme vlastním nákladním autem vybaveným terénní ještěrkou, takzvaným Moffettem. Díky šířce pouhých 245 cm se snadno protáhne úzkými bránami i průjezdy.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies