Ceny letí dolů, přišlo totiž jaro

Ceny letí dolů, přišlo totiž jaro

Dlouholetí zákazníci tuhle zprávu vyhlížejí od zimy. A konečně je tady: Pelety i brikety máme opět za nejvýhodnější ceny v roce. Každé jaro totiž padají dolů. Neváhejte, a využijte příznivé situace k pořízení zásob na celý rok. Naše jarní akce platí jen do konce května.

Pád cen jednou v roce

Proč jsou pelety a brikety nejlevnější zrovna teď? „Za poklesem cen je potřeba vidět přirozený děj na trhu. V zimě patří palivo k vyhledávaným komoditám, s příchodem jara o ně mají odběratelé přirozeně menší zájem. Pily, které vstupní surovinu k jejich výrobě produkují, navíc pracují pořád na stejný výkon. Zjednodušeně řečeno – množství piliny je velké, odběr malý, cena klesá,“ vysvětluje business development manager Pavel Fohler.

Abychom podpořili využívání biomasy a nabídli zákazníkům palivo v nadstandardní kvalitě a za mimořádně výhodné ceny, kopírujeme chování trhu. „Každý rok, jakmile skončí zima, startujeme jarní akci. Pelety a brikety nabízíme za jedinečné ceny, navíc přidáváme bonusy i slevové kódy. Zásobit se právě teď je jak výhodné, tak rozumné,“ říká P. Fohler.

Předzásobení se vyplatí

Jsme samozřejmě dobře připraveni i na situace, kdy jsou kotelny zákazníků ještě poloplné, nebo je potřebují přes léto využít jinak než k uskladnění paliva. Pro takové případy nabízíme uložení pelet a briket v našich suchých skladech. Před prvními mrazíky stačí zavolat a dohodnout se na zavážce.

Volně ložené peletky nafoukáme z cisterny, balené stejně jako brikety navezeme na paletách. Díky šikovnému vysokozdvižnému vozíku Moffett se řidič dostane až do zahrady nebo k technické budově ve dvoře.

„Včasným objednáním paliva ušetříte jak finance, tak samozřejmě nervy s nákupem na poslední chvíli. Platbu si lze rozložit na splátky, čímž zbavíte rodinný rozpočet velkého jednorázového zatížení,“ doporučuje manažer CDP Ivory.

Jako vždycky něco k tomu

V rámci jarní kampaně čekají na všechny registrované zákazníky bonusové body navíc plus možnost využít speciální slevový kód pro ještě větší úsporu financí.

Zahřejte se na jaře hned dvakrát. Jednou teplem z našich pelet a briket, podruhé dobrým pocitem, že jste se včas a výhodně připravili na další topnou sezonu. Akce právě odstartovala, ukončíme ji 31. května 2020. Sledujte náš web a Facebook, dozvíte se víc.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies