Červen přeje nákupům, nezapomeňte na palivo

Červen přeje nákupům, nezapomeňte na palivo

Drželi jsme se slov klasika „Vždy přineste více, než se od vás očekává“ a na červen připravili další výhodné nákupy. Ceny paliva držíme při zemi. Využijte toho, že „jarní úroda“ byla bohatá a sklady jsou plné. Duben a květen byly letos neobyčejně chladné - možná už jste museli sáhnout do zimních zásob. Doplňte je teď: výhodně, třeba na splátky a hlavně bez stresu.

 

Průvan v peněžence není nezbytný

Nákupy paliva těsně před zimní sezonou přinášejí vždycky velká mrzení. Jedním z nich jsou obavy, zda všechno stihnete a dopravce pelety přiveze dřív, než dorazí první mrazíky. Druhým pak může být nemilá představa velkého jednorázového výdaje v době, kdy nakupujeme vánoční dárky a vůbec máme jiné starosti či radosti. A třetím je cena topiva. Ta zimní se od letní velmi liší.  Tohle je poslední šance, jak se na celou topnou sezonu přichystat bez průvanu v peněžence.

„Rozhodně zákazníkům doporučujeme tuto ojedinělou příležitost využít. Jednak pořídí teplo za skutečně nízkou cenu, zároveň se zbaví starostí s podzimním nákupem, který je vyjde dráž a může přinést komplikace s rychlou dopravou,“ vybízí Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

 

Doprava zdarma, dárky i splátky zůstávají

Velmi výhodnou a oblíbenou službou je nákup na splátky, nebo odložení splátek. Díky nim si větší výdaj rozkouskujete na několik přijatelných částek. Zvlášť před obdobím dovolených se takový počin může hodit. Stále taky platí doprava až ke kotli (při větší objednávce paliva zdarma) a funguje Bonusový program (jehož body vyměníte za dárky nebo poukázky).

„Podívejte se na náš e-shop. Během chvilky zjistíte, že objednání paliva nemůže být snadnější, že za ně nemusíte utratit půlroční plat a že se s jeho uskladněním nemusíte dřít celý víkend. Certifikované pelety špičkové kvality získáte velmi pohodlně, rychle a během června ještě i levně,“ říká P. Fohler.

 

Do zimy daleko? Kdeže!

Nenechte se mýlit. I když teploty zrovna šplhají k třicítce, ochlazení může přijít velmi brzy. Už koncem léta se bude plná kotelna hodit. Pořiďte dostatek paliva v červnu. Budete ho mít za úplně jinou cenu, než jakou dáte na podzim nebo snad v zimě.

Prožijte léto v klidu, podzim bez starostí a zimu v teple.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies