Dárkové poukazy CDP IVORY

Dárkové poukazy CDP IVORY

Darujte to nejvzácnější - teplo domova!

Vánoce by neměly být honičkou za drahými prezenty, bitvou o nejvyšší kanadskou jedli ani přeborem v pečení cukrlat. Vánoce by měly být… Přesně takové, jaké chcete. Tak to letos zkuste. Uvařte si hrnek čaje a nadělte svým nejmilejším dáreček, který se vejde do kapsy. A přesto je bude těšit mnoho měsíců.

S originálním nápadem, jak spojit příjemné s ještě příjemnějším, přichází koncem roku CDP IVORY. Největší český dodavatel špičkových dřevních pelet nabízí dárkové poukazy na teplo. Pořídit je můžete za 1000-5000 korun a platit budou až do září 2017. Pod stromečkem tak místo tuny pelet bude ležet graficky vtipně vyvedená poukázka. Takový dárek určitě potěší každého majitele kotle na pevná paliva. Zvláště, když si uvědomí, že všechny starosti s dopravou paliva až k topeništi může přenechat CDP IVORY.

Dárkové poukazy na teplo nejsou ale jedinou novinkou oblíbeného prodejce paliva. Od podzimu nabízí svým zákazníkům speciální bonusový program. Díky němu mohou nakupovat za výhodné, celoročně garantované ceny,a navíc sbírat na svém klientském účtu body. Seznam výhod, slev a dárků je jim k dispozici v katalogu.

Kde najdete dárkové poukázky a přihlášku do Bonusového klubu? Všechno je na jednom místě - webu www.cdp.cz. Prohlédněte si ho z mobilu, tabletu nebo počítače. Je vymazlený tak, abyste vše pořídili snadno, rychle a pohodlně.

Ostatně stejně komfortní může být tato zima. Pro ty, které obdarujete teplem, a všechny, kdo se přidají k velké rodině spokojených zákazníků CDP IVORY.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies